20 dni temu

Ethereum (ETH) pokazuje siłę nad bitcoinem (BTC), czy w 2022 roku znów przebije?

Druga co do wielkości na świecie kryptowaluta Ethereum (ETH) była lepsza od 2021 roku, kończąc zeszły rok z solidnym 250% zwrotem. Po raz kolejny ETH zdołało znacznie przewyższyć swojego czołowego rywala BTC.

Podczas gdy rynek kryptowalut konsolidował się w ciągu ostatniego tygodnia, Ethereum wydaje się po raz kolejny pokazywać siłę nad Bitcoinem. Na podstawie wykresów technicznych popularny analityk kryptograficzny Michaël van de Poppe pisze:

W tym momencie Ethereum wykazuje większą siłę niż Bitcoin . Piękny retest tego regionu w okolicach 3500 $, co powinno wystarczyć na tę korektę. Wyraźne potwierdzenie = przerwa powyżej 4100 USD.

Dzięki uprzejmości: MVDP na Twitterze

Wielu analityków określiło docelowe ceny Ethereum na 10 000 USD do końca 2021 r. Jednak to się nie zmaterializowało. Ale to nie powstrzymało analityków od bycia upartym na temat Ethereum w 2022 roku.

Wielu analityków uważa, że ​​Ethereum może jeszcze osiągnąć ten kamień milowy, a nawet jeszcze wyżej w tym roku. Kontynuując swoje uparty pogląd na Ethereum, Poppe zauważa, że ​​celem powinno być pokonanie Ethereum, a nie Bitcoina, dla innych konkurentów.

Kevin O'Leary z Shark Tank stawia na Ethereum

W wywiadzie dla Forbes w zeszłym tygodniu Kevin O'Leary z Shark Tank powiedział, że postrzega „całą branżę kryptograficzną jako zespoły programistyczne”. Dlatego nadal jest bardziej uparty na Ethereum niż na Bitcoinie. O'Leary zauważył :

Ether to moja największa pozycja, większa niż bitcoin. Dzieje się tak, ponieważ odbywa się na nim tak wiele usług finansowych i transakcji. Opracowywane jest nawet nowe oprogramowanie, takie jak Polygon, które konsoliduje transakcje i zmniejsza ogólny koszt opłat za gaz w Ethereum.

Cóż, Ethereum zmierza również do ogromnej aktualizacji w tym roku do platformy blockchain Proof-of-Stake (PoS). To wykładniczo zwiększy możliwości sieci Ethereum, czyniąc ją bardziej skalowalną i opłacalną pod względem opłat za gaz. Interesujące będzie zobaczyć, którzy inni konkurenci Ethereum Layer-1 zyskują przyczepność w przyszłości.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy