19 dni temu

Współzałożyciel Ethereum mówi, że jesteśmy na 50% drogi

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Butterin, podzielił się swoim planem dotyczącym Ethereum 2.0, aby osiągnąć sukces.

Ethereum jest drugim co do wielkości aktywem kryptograficznym w branży kryptograficznej po Bitcoinie. A także ten projekt jest znany z funkcji inteligentnych kontraktów, która jest odpowiedzialna za większość operacji projektów Defi i NFTs w tej branży kryptograficznej. Jednak duży ruch w sieci Ethereum Blockchain przesuwa projekty kryptograficzne w kierunku innych projektów rozwiązań skalujących, takich jak sieć Polygon. Aby utrzymać lepszą przyszłość w branży kryptograficznej, zespół projektowy Ethereum pracuje nad zwiększeniem wydajności sieci Ethereum Blockchain poprzez przeniesienie sieci do sieci Proof-of-stake.

Niedawno współzałożyciel Ethereum, Vitalik Butterin, pojawił się w 2-godzinnej sesji w podcaście Bankless. W całym podkaście podzielił się konspektami i planami dotyczącymi dokładnej drogi przejścia Ethereum do Ethereum 2.0.

Vitalik zapewnił, że blockchain Ethereum musiał przejść przez wysoce zdecentralizowany charakter i wysoką skalowalność z lekką siecią, aby mógł zarządzać ogromnymi ilościami danych, aby blockchain Ethereum był użyteczny dla wszystkich ludzi.

Vitalik zwrócił uwagę na dwie ważne rzeczy, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w planie ETH2.

Współzałożyciel Ethereum powiedział, że przede wszystkim musimy przejść przez fuzję, zmieniając z powodzeniem sieć blockchain Ethereum z konsensusu Proof-of-work na konsensus Proof-of-stake i nastąpi to w pierwszym kwartale tego roku.

Dalej Vitalik powiedział, że następną rzeczą jest gwałtowny wzrost. Musimy wprowadzić ogromny wzrost w sieci Ethereum Blockchain, wprowadzając ogromną skalowalność, ogromną przepustowość i przepustowość, szczególnie w przypadku rollupów zk.

W ten sposób współzałożyciel Ethereum wyjaśnił, że wzrost i łączenie są bardzo ważnymi elementami wdrażania Ethereum 2.0. A to pokryje 80% wykonanej pracy. A reszta 20% pracy będzie polegać na optymalizacji w sieci blockchain Ethereum i zajmie to 6 lat.

Przeczytaj też: Inwestycja giełdy Binance w sieć WOO, ruch zmieniający zasady gry

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy