13 dni temu

Rynek NFT oparty na Ethereum zbiera 300 000 000 $ w rundzie prowadzonej przez firmę Giant Crypto VC

Oparty na Ethereum rynek non-fungible token (NFT) OpenSea jest obecnie wyceniany na 13,3 miliarda dolarów po tym, jak inwestorzy wnieśli dodatkowy kapitał podczas ostatniej rundy finansowania.

W oświadczeniu dyrektor generalny i współzałożyciel OpenSea, Devin Finzer, ogłasza, że ​​firma zebrała 300 milionów dolarów w rundzie finansowania serii C prowadzonej przez skoncentrowaną na kryptowalutach firmę venture capital Paradigm i globalnego menedżera inwestycyjnego Coatue.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z tymi niesamowitymi partnerami, myślicielami i konstruktorami, którzy wspólnie wnoszą głębię doświadczenia w Web3, NFT i najlepszych w swojej klasie doświadczeniach konsumenckich”.

Finzer twierdzi, że fundusze zostaną wykorzystane do przyspieszenia rozwoju produktu, poprawy obsługi klienta i bezpieczeństwa, dokonania inwestycji w społeczność NFT i Web3 oraz rozwoju zespołu OpenSea.

„Naszą ambicją jest wspieranie skali i rozwoju szerszego ekosystemu NFT, w tym podnoszenie rangi wschodzących twórców i inwestowanie w ludzi, którzy dziś kształtują przestrzeń NFT na lepsze”.

Dodatkowe inwestycje pojawiają się wraz ze wzrostem popularności NFT. OpenSea przetworzyła tylko 21 milionów dolarów transakcji w 2020 roku, ale liczba ta gwałtownie wzrosła w zeszłym roku.

Dane z narzędzia do badania blockchain Dune Analytics pokazują, że tylko w grudniu OpenSea obsłużyła ponad 3,2 miliarda dolarów wolumenu transakcji. Platforma osiągnęła najwyższy miesięczny wolumen w sierpniu, kiedy przetworzyła transakcje o wartości ponad 3,4 miliarda dolarów.

„W zeszłym roku obserwowaliśmy eksplozję ekosystemu NFT, a wolumen transakcji OpenSea wzrósł ponad 600 razy w 2021 r.”

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Nieznany mężczyzna

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy