11 dni temu

Esports Team Vitality współpracuje z Tezos, aby zwiększyć wrażenia fanów

  • Partnerzy ds. witalności zespołu wraz z dostawcą rozwiązań blockchain Tezos.
  • Partnerstwo zostało podpisane na kolejne trzy lata.
  • To partnerstwo ma zwiększyć wrażenia fanów i ulepszyć je dzięki Tezos.

Dwóch największych gigantów należących do dwóch różnych sektorów współpracuje ze sobą. Tak, e-sportowa jedna z najlepszych drużyn, Team Vitality, teraz oficjalnie dołącza do rąk największego dostawcy usług blockchain, firmy Tezos . To partnerstwo powinno być największym dotychczasowym partnerstwem w historii e-sportu.

Witalność zespołu razem z Tezos

Team Vitality oczywiście nie wymaga przedstawiania, ponieważ jest to najlepiej działający zespół w sektorze e-sportowym. Po wygraniu wielu mistrzostw i etapów, Team Vitality ma swoją własną chwałę. Pod tym względem Team Vitality robi ogromny krok, również pod względem inwestycji, ponieważ współpracuje z Tezos na nadchodzący rok 2022.

W związku z tym partnerstwo z Tezos będzie trwało przez trzy lata, od tego momentu. To szczególne partnerstwo jest uważane za największe, jakie kiedykolwiek powstało w e- sporcie dla regionu Europy. Blockchain Tezos będzie napędzał Team Vitality przez cały czas, dzięki czemu fani będą bardziej wyedukowani w aspektach blockchain, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia z gry dla fanów. Dzięki Tezos, Team Vitality będzie odkrywać i wykorzystywać wszystkie możliwe nowe sposoby, aby błagać o technologię blockchain , aby łączyć się z fanami, jak nigdy dotąd.

Poza tym wszyscy zawodnicy Team Vitality będą przez najbliższe trzy lata uprawiać sport i reprezentować markę Tezos przez wszystkie mistrzostwa i występy na scenie. Ogólnie rzecz biorąc, stanowi to sytuację korzystną dla obu stron zarówno dla Tezos, jak i Team Vitality.

Poglądy prezesów

W odniesieniu do partnerstwa z Tezos, dyrektorem generalnym Team Vitality, Nicolas Maurer stwierdza, że ​​uważają to partnerstwo za całkowicie zmieniające grę dla Team Vitality na rok 2022. Ponadto Nicolas Maurer stwierdza, że ​​to partnerstwo wzmocni więzi i relacje między ich z fanami w znacznie szerszej perspektywie. Wspomina również, że są naprawdę dumni z posiadania Tezos podczas swojej podróży.

Z drugiej strony szef personelu Fundacji Tezos, Mason Edwards, stwierdza, że ​​Team Vitality zrobił doskonały krok w oddawaniu się i wykorzystywaniu technologii blockchain w branży e-sportowej i gier, aby jeszcze bardziej zbudować bazę fanów.

Edwards wskazuje również, że główne kluczowe czynniki, które promowały to partnerstwo, wynikają z wyjątkowo niskich opłat za gaz Tezos blockchain, wyższych szybkości transakcji oraz łatwości użytkowania i wydajności.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy