21 dni temu

Ertha ogłasza partnerstwo z CRYOWAR

Ertha, jeden z najbardziej oczekiwanych projektów metaverse, niedawno uruchomił swój natywny token ERTHA, odnosząc wielki sukces na Huobi Primelist. Gra typu „graj, aby zarobić” poczyniła ogromne postępy w 2021 r. i jest gotowa zapewnić jedyne w swoim rodzaju wrażenia fanom gier NFT jeszcze w tym roku.

Dzięki błyskawicznemu rozwojowi projektu Ertha przyciągnęła uwagę niektórych z największych nazwisk w DeFi, przynosząc głośne inwestycje, a teraz cenne partnerstwo z zespołem znanym ze swojej świetnej reputacji w społeczności twórców gier.

Ertha współpracuje z Cryowar , awanturnikiem nowej generacji opartym na blockchainie Solana. Zaangażowanie zespołu Cryowar w ich rzemiosło i zaangażowanie w zwracanie uwagi na gry NFT łączy wspólne wartości obu zespołów. Partnerstwo będzie ekscytującą wiadomością dla obu grup społeczności, ponieważ ich wymiana pomysłów z pewnością otworzy nowe możliwości i perspektywy, wspólnie przesuwając granice gier blockchain.

Więcej o Cryowarze

Cryowar to bijatyka na arenie 1v1v1 dla wielu graczy w czasie rzeczywistym, oparta na technologii NFT. Opracowana w Unreal Engine 4 dla blockchain Solana, zamknięta beta gry została wydana z doskonałymi recenzjami. Gracze biorą udział w zaciętych bitwach w wielu światach w rozległym metawersie Medieval Sci-Fi, w który można grać na PC, Androidzie i iOS.

Podróż zespołu Cryowar rozpoczęła się podczas Gamescom 2018 w Kolonii w Niemczech. Czterech członków zespołu programistów było obecnych, aby zaprezentować uczestnikom programu wczesną wersję swojej gry. Gamescom słynie z przyciągania graczy z całego świata i choć presja była duża, demo zespołu zrobiło wrażenie, przygotowując grunt pod świetlaną i dostatnią przyszłość.

Współpraca z liderami branży

Doświadczony zespół i solidne podstawy są kluczowymi elementami sukcesu każdego projektu, podobnie jak partnerstwa tworzone po drodze. Każdy z nich jest niezbędny do wygenerowania niezbędnej ekspozycji wymaganej do przyciągnięcia nowych graczy na całym świecie. Sukces zespołów Cryowar w tej dziedzinie został udowodniony dzięki ich partnerstwu z gigantami DeFi, w tym Mechanism Capital, GD10 Ventures, Polygon Studios, Animoca Brands, Kucoin Labs i Alameda Research.

Promocje między metawersami? Bądźcie czujni

Ertha dołącza do tej listy prestiżowych partnerów w odpowiednim momencie, a fani powinni oczekiwać, że współpraca wykroczy daleko poza wymianę pomysłów i koncepcji. Istnieje również ekscytująca perspektywa cross-metaverse NFT, które dodadzą dodatkowej ekscytacji do dalszej ekspansji ogromnej mapy świata Erthy.

Ku uciesze fanów gier NFT, Ertha właśnie zakończyła debiut TGE, najpierw na Huobi Primelist, a następnie na PancakeSwap. To ekscytujący czas dla wszystkich związanych z projektem, a rok 2022 zapowiada się na wielki rok dla gry. Aby dołączyć do jednej z najbardziej przyjaznych i aktywnych społeczności w grach blockchain, przejdź do Discord lub śledź ogłoszenia projektu na Twitterze .

Kanały mediów społecznościowych Erthy:

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy