21 dni temu

Eminem dołącza do Bored Ape Yacht Club z zakupem 450 000 $ NFT

Popularny raper Marshall Mathers, lepiej znany jako Eminem, dołączył do grona entuzjastów non-fungable tokenów (NFT), gdy w miniony weekend kupił Bored Ape Yacht Club #9055 za 123,45 Ethereum (w tamtym czasie około 453 000 $).

Konto OpenSea, które dokonało zakupu, zatytułowane Shady_Holdings (ukłon w stronę przeboju Eminema The Real Slim Shady), zostało utworzone zaledwie trzy dni temu — prawdopodobnie właśnie w tym celu. Niedługo potem Eminem zmienił swoje zdjęcie profilowe na Twitterze, aby pokazać swój nowy styl NFT.

Eminem obnosi się ze swoim Bored Ape Yacht Club NFT na Twitterze
Eminem obnosi się ze swoim Bored Ape Yacht Club NFT na Twitterze

Jak zauważyli użytkownicy , kolekcja Eminema wzrosła już do 22 NFT od czasu zakupu #9055, jednak jest pewien haczyk. Po bliższym przyjrzeniu się okazało się, że każdy z obecnych NFT Eminema – z wyjątkiem Bored Ape – został przeniesiony do niego przez innych użytkowników, prawdopodobnie w celu zwrócenia uwagi na własne kreacje.

Tak, kilof (w pewnym sensie ) jest teraz również wśród NFT Eminema. Dzieje się tak, ponieważ w świecie blockchainów użytkownicy naprawdę nie mają możliwości odrzucenia jakichkolwiek „prezentów” — niezależnie od tego, czy są one gwarantowane, czy nie.

Na przykład to samo wydarzyło się (w tym zdjęcia kutasów ), gdy Budweiser kupił nazwę domeny „beer.eth” za 30 ETH (wtedy około 100 000 USD) w sierpniu. Chociaż firma szybko ukryła wszystkie niepowiązane (i prawdopodobnie niepotrzebne ) prezenty ze swojej strony OpenSea wkrótce po .

Pod koniec listopada Budweiser wypuścił również własną markową kolekcję NFT .

Co ciekawe, kolekcjonerka NFT GeeGazza przewidziała (lub naprawdę miała nadzieję) zakup tej konkretnej Bored Ape przez Eminema 2 listopada, tweetując: „Nadal myślę, że @Eminem jest przeznaczony do kupienia mojego @BoredApeYC pewnego dnia”. No cóż, poproś, a ci to zostanie, jak się wydaje.

Z innych wiadomości, pogłoski wokół miasta kryptowalut sugerują, że zarówno Dave Chappelle, jak i Britney Spears mogli również kupić własne kawałki szczęścia Bored Apes w ostatnich dniach. Jednak żaden z nich nie potwierdził tego ani nie zaprzeczył w czasie prasy, więc prawda wciąż tam jest.

Źródło: cryptoslate.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy