22 dni temu

Eminem kupuje Bored Ape Yacht Club NFT, który wygląda jak on za $452K

Eminem, zdobywca nagrody Grammy, raper dołączył do Bored Ape Yacht Club (BAYC), kupując jedną z non-fungible token (NFT) małp człekokształtnych za 123,45 etheru (462 000 USD) na platformie OpenSea.

Eminem kupuje BAYC NFT

Eminem, słynny raper z Detroit, dołączył do Bored Ape Yacht Club (BAYC).

NFT, nazwany „EminApe”, przedstawia kultową postać Bored Ape Eminema w wojskowej czapce khaki i naszyjniku ze złotym łańcuszkiem, które często nosi w prawdziwym życiu. Członek BAYC, GeeGazza, sprzedał cyfrową grafikę za 123,45 ETH, czyli około 450 000 USD. W listopadzie 2021 r. GeeGazza napisała na Twitterze: „Nadal uważam, że Eminem jest przeznaczony do kupienia mojego @BoredApeYC pewnego dnia”.

Za transakcję odpowiadała agencja cyfrowa Six, która wcześniej współpracowała z celebrytami z branży NFT, w tym jako Wu-Tang Clan, Tycho i Galantis. Nie jest to również pierwsza wyprawa Eminema do NFT: pod pseudonimem „ Shady Holdings”, muzyk jest obecnie właścicielem 15 NFT na OpenSea.

W tweecie członek BAYC GeeGazza, który sprzedał małpę, podziękował artyście za zakup NFT. „Żyję w symulacji”, napisał, dodając: „Szaleństwo. Pozwól, że napiszę tekst do twojego następnego singla.

eminem btc

 Spadek BTC/USD z 50 tys. Źródło: TradingView

Powiązany artykuł | Najnowszy album Eminema Kamikaze sprawdza nazwę Bitcoin

Raper trzyma NFT z różnych kolekcji

Slim Shady ma 166 non-fungible tokenów (NFT) z 32 kolekcji, zgodnie ze statystykami dappradar.com . Po zakupie BAYC #9055 za 123,45 adres posiada obecnie 1,52 eteru. Eminem otrzymał 124 etery z konta znanego jako georgio.eth na ENS. To konto posiada 504 NFT z 51 różnych kolekcji, w tym Bored Ape Yacht Club #4936, i wydało 43,98 eteru (164 832 USD) na dwa Cryptopunki.

SABC #2615, Shaq Gives Back #4077 i Adult Fantasy Sub-Dude (130/151) należą do innych NFT Eminema. W rzeczywistości adres Shady Holdings zawiera mnóstwo NFT ERC721.

Eminema, w wydaniu NFT, depcze po piętach jego inspirowanym bitami animowanym NFT dla Stansa, który wydał w kwietniu. Sprzedaż NFT Eminema odbyła się na platformie Nifty Gateway NFT. Slim Shady i Paul Rosenberg dołączyli również do wielu funduszy venture, które w sierpniu zainwestowały 30 milionów dolarów w market Makersplace NFT.

Eminema, w wydaniu NFT, depcze po piętach jego inspirowanym bitami animowanym NFT dla Stansa, który wydał w kwietniu. Sprzedaż NFT Eminema odbyła się na platformie Nifty Gateway NFT. Slim Shady i Paul Rosenberg dołączyli również do wielu funduszy venture, które w sierpniu zainwestowały 30 milionów dolarów w market Makersplace NFT.

Eminem oficjalnie dołączył do drugiego co do wielkości projektu NFT na OpenSea dzięki nowemu EminApe. Według CryptoSlam, BAYC sprzedał do tej pory 284 765 ETH (977,6 mln USD) w transakcjach wtórnych, a cena minimalna wynosi teraz 60 ETH (220 000 USD).

Raper dołączył do grona innych celebrytów, w tym gracza NBA Stephena Curry'ego i prezentera talk show Jimmy'ego Fallona.

Bored Apes niedawno wyprzedził CryptoPunks pod względem ceny minimalnej, co jest ogromnym osiągnięciem dla projektu, który rozpoczął się dopiero w kwietniu 2021 roku.

Powiązany artykuł | Snoop Dogg dołącza do klubu jachtowego Bored Ape i piaskownicy. Przeczytaj wszystko na ten temat

 Polecane zdjęcie z Shutterstock | Wykresy TradingView
Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy