16 dni temu

Starlink Elona Muska sprawi, że Dogecoin Unstoppable: Matt Wallace

Popularny YouTuber ponownie podkreślił znaczenie obecności CEO Tesli w projekcie Dogecoin jako zwolennika technologii.

Elon Musk jest dyrektorem generalnym firmy zajmującej się silnikami samochodowymi SpaceX i Tesla. W ciągu ostatnich ponad półtora roku wspierał bitcoin i Dogecoin. W szczególności Elon wspierał Dogecoin zamiast Bitcoin i Ethereum. A także obiecał pracować nad siecią blockchain Dogecoin z zespołem Dogecoin. Tę rzeczywistą poprawę i wyniki można łatwo zobaczyć w społeczności Dogecoin.

Firma Elona Muska pracuje nad wprowadzeniem usług bezprzewodowego Internetu satelitarnego za pośrednictwem swojego systemu Starlink. Jednak Starlink nigdy oficjalnie nie ogłosił, że zintegruje sieć blockchain Dogecoin, ale niektóre raporty potwierdziły, że istnieją ogromne szanse, że Elon Musk będzie wspierać transakcje bezprzewodowe Dogecoin poprzez współpracę z technologią Starlink.

27 grudnia popularny YouTube i wielki zwolennik Dogecoina, Matt Wallace, napisał na Twitterze, że Starlink sprawi, że Dogecoin będzie Unstoppable.

Tutaj pisemne oświadczenie Matta Wallace'a nie daje żadnych wątpliwości, czy Starlink zintegruje Dogecoin, czy nie, ale daje 100% pewność, że Starlink pracuje nad tą inicjatywą.

W przeszłości wykładowca Imperial College London, Arthur Gervais, podzielił się swoimi badaniami na temat wsparcia Starlink dla Dogecoin i zapewnił, że sieć Dogecoin może mieć lepszy potencjał i wydajność dzięki usługom Starlink.

„Dogecoin mógłby bardzo dobrze skalować przepustowość transakcji o rzędy wielkości, gdyby jego górnicy mieli zaangażować się w dedykowaną sieć przekaźnikową Starlink. Wykorzystanie Starlink jako sieci do rozpowszechniania danych typu peer-to-peer w ramach łańcucha bloków wśród górników pomogłoby w znacznym stopniu przyspieszyć obecną przepustowość łańcucha bloków, bez pogorszenia jego bezpieczeństwa”.

Teraz ciekawie będzie zobaczyć, co wydarzy się w przyszłości, czy Elon Musk da również miejsce na Dogecoin w Starlink, czy też pozostanie ograniczony do wykorzystania Dogecoin w sprzedaży towarów Tesli.

Czytaj też: Protesty w Kazachstanie spowodowały awarię Bitcoina

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy