15 dni temu

Salwador wyemituje obligacje Bitcoin Dalej: Minister finansów

Salwador wyemituje następnie obligacje Bitcoin, według ministra finansów tego kraju, więc dowiedzmy się więcej w dzisiejszych wiadomościach Bitcoin.

Rząd wyśle ​​do Kongresu około 20 rachunków w celu rozpoczęcia emisji obligacji Bitcoin. Salwador wyemituje obligacje Bitcoin, jak ogłoszono w zeszłym miesiącu. Minister finansów tego kraju powiedział, że rząd postępuje naprzód z ustawodawstwem. Salwador zbliża się do urzeczywistnienia tego planu, a minister finansów tego kraju powiedział, że rząd wyśle ​​Kongresowi 20 ustaw, aby rozpocząć ten proces. Prezydent Nayib Bukele potwierdził tę wiadomość na Twitterze.

Przewidywania Nayib Bukele, btc, bitcoin, salwador
Nayib Bukele, źródło: Wikipedia

Minister finansów Salwadoru Alejandro Zelaya powiedział, że rachunki zapewnią strukturę prawną i pewność wszystkim, którzy kupią obligacje BTC. Celem jest wyemitowanie w tym roku obligacji o wartości 1 miliarda dolarów, z których połowa zostanie zamieniona na BTC, a druga połowa zostanie wykorzystana na infrastrukturę i wydobycie BTC. Rząd ma również nadzieję, że emisja zbuduje miasto BTC, wolną od podatku enklawę dla zwolenników BTC we wschodniej części kraju, zasilaną energią geotermalną z pobliskich wulkanów. Zelaya zauważył:

„Jesteśmy pierwszym krajem, który wypuścił obligacje Bitcoin. A ponieważ jesteśmy pierwszym krajem, który to robi, należy to uregulować”.

Dodał też, że rząd przygotowuje odpowiednią ustawę o uwolnieniu obligacji. Salwador stał się również pierwszym krajem, który uczynił BTC prawnym środkiem płatniczym. Firmy muszą zaakceptować, czy mają odpowiedni sprzęt technologiczny, a posunięcie to zostało również pochwalone przez społeczność BTC, ale skrytykowane przez Bank Światowy i MFW. Obywatele kilkakrotnie protestowali również przeciwko ustawie BTC Salwadoru. Prezydent kraju kochający BTC ogłasza inne projekty związane z kryptami, a obligacje BTC i miasto BTC są najnowszymi. Obligacje BTC Salwadoru zostaną wyemitowane przez Blockstream, czyli firmę, która pomogła Lightning Network przyspieszyć transakcje BTC i rozwinąć się w kraju.

BTC dodaje kolejny, odrzucenie, bitcoin, rynek, eth, cenę

Jak niedawno informowaliśmy, mieszkańcy Salwadoru donoszą, że ich zasoby bitcoinów znikają z ich kont z ich portfela Chivo. Według jednego z użytkowników Twittera pod pseudonimem El Comisionado widzimy, że w portfelach Chivo zniknęło ponad 50 przykładów BTC.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy