16 dni temu

Salwador przygotowuje 20 rachunków za prawną strukturę obligacji Bitcoin — środki, które zostaną wykorzystane do budowy Bitcoin City, kup BTC

Salwador przygotowuje się do wprowadzenia 20 banknotów, aby zapewnić ramy prawne dla nadchodzących obligacji bitcoin. Zebrane środki zostaną wykorzystane do budowy infrastruktury dla Bitcoin City i zakupu większej ilości bitcoinów, wyjaśnił rząd Salwadoru.

Salwador Opracowanie ram prawnych dla obligacji Bitcoin

Minister finansów Salwadoru, Alejandro Zelaya, powiedział we wtorek w wywiadzie dla lokalnej telewizji, że jego rząd wyśle ​​do Kongresu około 20 rachunków dotyczących obligacji tego kraju.

Ustawy obejmą rynki finansowe i inwestycje w papiery wartościowe, aby zapewnić podstawę prawną do emisji obligacji bitcoin, wyjaśnił, dodając, że przepisy stworzą ramy obejmujące odpowiednią regulację rynku i emisję papierów wartościowych w aktywach kryptograficznych. Minister finansów opisał:

(To jest) zapewnienie struktury prawnej i pewności prawnej każdemu, kto kupuje obligacje bitcoin.

Rząd Salwadoru wyjaśnił, że połowa środków pozyskanych z obligacji bitcoin zostanie wykorzystana na budowę infrastruktury, a reszta na zakup bitcoina.

Prezydent Salwadoru Nayib Bukele ogłosił w listopadzie swój plan emisji obligacji bitcoin o wartości 1 miliarda dolarów z kuponem 6,5% w celu sfinansowania budowy Bitcoin City. Miasto będzie napędzane wulkanem i nie będzie tam żadnych podatków, z wyjątkiem podatku od wartości dodanej (VAT), powiedział Bukele.

Emisja obligacji bitcoin planowana jest na ten rok. Bukele przewidział w tym tygodniu, że będzie nadsubskrypcja . Zaznaczył również, że budowa Bitcoin City ma rozpocząć się w tym roku.

Salwador uchwalił prawo dotyczące bitcoinów, czyniąc BTC prawnym środkiem płatniczym obok dolara amerykańskiego we wrześniu ubiegłego roku. Od tego czasu kraj zakupił 1391 bitcoinów.

Co myślisz o Salwadorze, który planuje złożyć 20 rachunków, aby zapewnić strukturę prawną dla obligacji bitcoin? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: news.bitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy