23 dni temu

Fundacja Dogecoin publikuje pierwszy w historii plan działania po dołączeniu Vitalika Buterina

  • „Przyszła waluta Ziemi” był tweetem Elona Muska w lutym.
  • Wydano „mapę szlaków”, która obejmuje osiem różnych projektów.

LibDogecoin i GigaWallet to jedne z ośmiu nowych inicjatyw wyszczególnionych w pierwszej oficjalnej mapie drogowej fundacji w ciągu ośmiu lat jej istnienia. W ramach nieustających wysiłków na rzecz promowania waluty memów, Fundacja Dogecoin przedstawiła swoją pierwszą w historii mapę drogową, która przedstawia kilka ekscytujących nowych inicjatyw.

Według Fundacji Dogecoin opublikowano „mapę szlaków”, która obejmuje osiem różnych projektów, w tym LibDogecoin i GigaWallet. Po raz pierwszy w ośmioletniej historii fundacji taki plan został upubliczniony. W sierpniu fundacja podpisała Manifest Dogecoin, określając misję DOGE i zapraszając zwolenników kryptowalut do wniesienia swoich pomysłów poprzez podpisanie manifestu.

Wybitne postacie i ważni sojusznicy

Oprócz Ethereum współzałożyciel Vitalik Buterin służący na pokładzie Fundacji dogecoin za organizacja ma kilka innych znaczących dane dotyczące swojego personelu.

Zgodnie z planem działania fundacji, ta forma Proof of Stake (PoS) „wspólnego obstawiania” umożliwi wszystkim, nie tylko dużym graczom, zaangażowanie się w sposób, który zrekompensuje im zaangażowanie w obsługę sieci. Rosnąca liczba osób przygotowuje się do poświęcenia czasu na rozwój tych projektów open source, zgodnie z twierdzeniem fundacji, że ma ona kilku ważnych sojuszników.

„Przyszła waluta Ziemi” był tweetem Elona Muska w lutym. Ze względu na zaangażowanie Muska w plemię tokenów DOGE, wartość tej kryptowaluty gwałtownie wzrosła. Według CoinMarketCap DOGE jest 12. najcenniejszą kryptowalutą pod względem wartości rynkowej.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy