18 dni temu

DogeBonk ogłasza uruchomienie MemeTools, nowego narzędzia do wystawiania MemeCoin

NOWY JORK — Zespół programistów DogeBonk uruchomił nową platformę do wystawiania i wyszukiwania nowych MemeCoins, podobną do witryn takich jak CoinMarketCap i CoinGecko. Ta nowa platforma skupia się wyłącznie na mniejszych projektach społecznościowych.

W kryptowalutowym świecie MemeCoinów o małej kapitalizacji i monet o małej kapitalizacji społeczności spędzają wczesne etapy rozwoju, walcząc o ekspozycję z tysiącami konkurentów. MemeTools, pierwsze oficjalne narzędzie kryptowaluty DogeBonk, oferuje platformę startową MemeCoin dla tych mniejszych społeczności, aby zyskać uznanie.

Witryna z ofertami dostarcza obecnie dane w czasie rzeczywistym pobierane z łańcucha bloków, aby pokazać cenę, wolumen, płynność i inne. W zamian za umieszczenie na liście nowy projekt musi spalić $DOBO, który jest deflacyjnym tokenem społecznościowym DogeBonk.

Społeczność DogeBonk to wykładniczo rosnący rój głównie anonimowych marketingowców, projektantów i twórców treści, samoorganizujących się w coś, co jest zasadniczo ogólnoświatową agencją marketingową/PR.

Wszyscy są mile widziani i zachęcani do zaangażowania. Kreatywność jest poza schematami, a wołanie: „JESTEŚMY ZESPÓŁEM MARKETINGOWYM” rośnie w siłę.

MemeTools pozwala monetom o małej kapitalizacji wykorzystać tę studnię spontanicznej kreatywności i wyróżnić się z tłumu.

Po wprowadzeniu swoich memecoinów do stratosfery, pokonując plany Elona Muska, aby uczynić dogecoin pierwszym memecoinem w kosmosie, zespół DogeBonk nadal rozwija swoją społeczność.

Stworzyli kanał Telegram, aby zapewnić „wolną przestrzeń” dla nowych społeczności kryptograficznych, które mogą przychodzić i promować swoje monety. Zapewnia to „wolną strefę”, w której ludzie są zachęcani do przychodzenia i dzielenia się swoimi ulubionymi klejnotami o małej kapitalizacji.

Pierwszy konkurs MemeTools to oczywiście konkurs memów. Pierwsza grupa projektów wymienionych na stronie zgłosi swoje ulubione memy, a szersza publiczność memecoin zagłosuje na najlepsze zgłoszenie.

Witryna MemeTools: https://memetools.app/

Strona internetowa DogeBonk: https://DogeBonk.com/

Źródło: e-cryptonews.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy