miesiąc temu

Pule DeFi Yield Protocol V2 są dostępne w sieciach Ethereum, Binance Smart Chain i Avalanche

Valletta, Malta, 27 grudnia 2021, Chainwire

Platforma agregatorów upraw przynoszących plony „DeFi Yield Protocol” (DYP) oficjalnie uruchomiła zaktualizowane pule wykupu, uprawy i obstawiania. Pule te znajdują się w wielu sieciach, w tym Ethereum, Avalanche i Binance Smart Chain (BSC).

Pule wykupu

Pula wykupu Ethereum pozwala posiadaczom zarobić do 350% RRSO w DYP, stawiając WETH, WBTC, USDC, USDT, DAI lub LINK.

Tymczasem pula wykupu Avalanche oferuje do 145% RRSO. Opcje obstawiania obejmują WAVAX, USDC.e, USDT.e, WETH.e, PNG, QI, DAI.e, XAVA, WBTC.e lub LINK.e.

Wreszcie pula wykupu BSC oferuje do 100% RRSO. Użytkownicy mogą stawiać na WBNB, BTCB, ETH, BUSD lub CAKE.

Po dokonaniu wpłaty do tych puli, środki użytkownika zostaną zamienione na kombinację tokenów DYP i iDYP i umieszczone w umowie na obstawianie. Nagrody Stakera mogą wahać się od 30% do 350% APY w zależności od wybranego łańcucha i czasu, przez jaki zdecyduje się zablokować swoje tokeny (0-90 dni). Wszystkie nagrody są rozdzielane w DYP po wycofaniu.

Baseny rolnicze

Jeśli starzy użytkownicy będą musieli wycofać swoje aktywa z puli farmy V1, zostaną im dwa przedmioty. Obejmują one DYP i dowolną kryptowalutę/token, które początkowo zdeponowali w swoim łańcuchu.

Dzięki temu użytkownicy DYP zyskują większe możliwości maksymalizacji przyszłych plonów. Te początkowe żetony można ponownie umieścić w nowej puli farmy!

W Ethereum użytkownicy mogą wpłacać ETH, WBTC, USDC lub USDT, aby zdobywać nagrody. Pule farmy Avalanche zaakceptują AVAX, podczas gdy pula BSC zaakceptuje WBNB, BTCB, ETH, BUSD lub CAKE. Nagrody te mogą mieć formę WETH, WAVAX, WBNB lub USDT. 75% tego depozytu zostanie umieszczone w powiązanym iDYP LP, podczas gdy pozostałe 25% zostanie przeznaczone na stawianie DYP do 200% RRSO.

Nagrody są automatycznie konwertowane z iDYP odpowiednio na WETH, WAVAX lub WBNB za pomocą inteligentnej umowy, jako ochrona przed zmiennością cen tych pierwszych. Przy wypłacie środków, całkowita wpłata początkowa zostanie zwrócona deponentowi, +25% dodatkowych nagród w DYP.

Pule tyczenia

Postawienie własnego DYP może zarobić posiadaczy do 130% APY na Avalanche, 550% APY na Ethereum i 50% APY na BSC. Nie wiąże się to z nietrwałą stratą. Podobnie jak w przypadku puli wykupu, użytkownicy, którzy inwestują swoje tokeny przez dłuższy czas, otrzymają najlepsze stawki. Mogą również zdecydować się na użycie funkcji „reinwestowania”, automatycznie przechowując swoje zyski z powrotem w puli stawek na procent składany.

DYP zawierał nawet program poleceń. Osoby, które kierują znajomych i rodzinę do DYP, otrzymują w nagrodę 5% aktywów postawionych przez znajomego.

W ciągu tygodnia od uruchomienia, pule wykupu, uprawy i obstawiania zgromadziły ponad 90 milionów dolarów w depozytach. DYP nagrodził swoich współpracowników 15 867 AVAX, 7997 BNB i 9032 ETH, co w tamtym czasie dawało 44 149 334 $ w tokenach. Obecnie najwyższy RRSO dostępny w protokole wynosi 625%.

O DYP

Defini Yield Protocol (DYP) to wielozadaniowa platforma, która może być wykorzystywana do obstawiania, uprawy plonów, transakcji NFT i wielu innych opcji handlowych.

DYP w wyjątkowy sposób nagradza swoich użytkowników ETH – pierwszym w branży DeFi. Uwzględniono również ochronę przed manipulacją. Gwarantuje to, że osoby otrzymujące zachęty za pośrednictwem mniej niezawodnych tokenów natywnych platformy, takich jak iDYP, mają stabilną wypłatę.

Zdecentralizowany pulpit narzędziowy DYP pomaga inwestorom w podejmowaniu świadomych decyzji poprzez włączenie zdecentralizowanej punktacji, systemów głosowania zaufania i danych z gospodarstw produkujących plony.

W protokole zaplanowano ekscytujące projekty na nadchodzące miesiące. Należą do nich V2 jego NFT Dapp na BSC / ETH / Avalanche oraz platforma startowa dla wysokiej jakości projektów we wszystkich trzech sieciach.

Łączność
  • DYP Finanse
  • kontakt@dyp.finanse
Źródło: blockonomi.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy