21 dni temu

Rynek DeFi wykazuje oznaki ożywienia w pierwszy poniedziałek nowego roku

Początek nowego roku przyniósł byki dla altcoinów Defi, ponieważ niektórzy z najlepszych wykonawców w Nowy Rok Poniedziałek to Uniswap ( UNI ), AAVE i Yearn.Finance ( YFI ), które znalazły się na szczycie list przebojów z największymi zyskami w ciągu dnia. Dane o santiment pokazały, że chociaż większość rynku pozostała prawie bez zmian, z niewielkim lub zerowym dynamiką, altcoiny Defi odnotowały wyraźny wzrost do 13%

Definicje
Źródło: Świadomość

Oczekiwano, że ostatni kwartał 2021 r. będzie hossy po wrześniowej wyprzedaży, jednak poza październikiem zarówno listopad, jak i grudzień zakończyły się na czerwono, co doprowadziło do spadku rynku kryptowalut do poziomów obserwowanych w fazie lipiec-sierpień. Rynek kryptowalut osiągnął kolejny nowy rekord wszech czasów (ATH) w październiku, gdy ogólna kapitalizacja rynku kryptowalut przekroczyła 3 biliony dolarów. Jednak do końca 2021 r. rynek kryptowalut stracił kolejne 30% swojego rynku od października.

Czy rynek Defi może przywrócić byki z powrotem?

Rynek Defi jest nadal jednym z najbardziej poszukiwanych przypadków użycia kryptowalut, pomimo szeregu hacków i ciągnięcia dywanów. Całkowita kapitalizacja rynkowa defi wynosi obecnie ponad 160 miliardów dolarów, a YFI dokonało największego skoku w ciągu ostatnich 24 godzin, z 13% wzrostem ceny. YFI utworzyło sześć kolejnych zielonych świec na wykresie dziennym, wskazując na zwyżkowy wzrost, nawet w czasie, gdy reszta rynku kryptowalut się konsolidowała. W momencie pisania tego tekstu YFI było notowane na poziomie 40 881 USD i wygląda na to, że będzie kontynuować dalszy wzrost.

Definicje
Źródło: TradingView

Za YFI uplasował się UNI pod względem dziennych zysków i wzrósł o prawie 9% w ciągu ostatnich 24 godzin. Czołowa platforma Dex niedawno przeszła do sieci Polygon, która okazała się sukcesem i wielu wierzy, że jej obecny wzrost cen jest napędzany udaną migracją do Matic.

Definicje
Źródło: TradingView

Większość głównych kryptowalut, czy to Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ) i kilka innych, nie wykazuje jeszcze oznak ożywienia byka, jednak wzrost altcoinów defi z pewnością dałby nadzieję na kolejny sezon alternatywny.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy