14 dni temu

Dekodowanie kryptowalut: jak kupować, sprzedawać i śledzić kryptowaluty

Kryptowaluty to popularny temat rozmów. Wszystko w nim miało przyciągnąć entuzjastów. Na przykład, jak to działa na zyski inwestorów.

Kryptowaluty zawsze były gorącym tematem. To, jak to działa, zależy od zwrotów, jakie uzyskują z tego inwestorzy – uwaga wszystkich. Ale podstawowa technologia rynku kryptowalut różni się również od bankowości internetowej. W tym usługi płatnicze i inne produkty finansowe.

To właśnie robi różnicę. Wartość kryptowalut nie jest obsługiwana przez scentralizowane instytucje. Jest to jeden z głównych powodów, dla których inwestorzy kupują, przechowują i sprzedają kryptowaluty. Tutaj przeniesienie własności za pomocą klucza prywatnego kryptowaluty. Zapewnienie kupującym kryptowaluty pełnej kontroli nad ich zasobami cyfrowymi.

Kupuj, sprzedawaj kryptowaluty

Wiele krajów podziwia kryptowaluty jako środek wymiany walut. A portfele i giełdy na całym świecie dostosowują się do tego.

Łączą się z kluczem prywatnym i kluczem publicznym (długi ciąg cyfr i liter lub kod QR). Przede wszystkim, aby umożliwić użytkownikom kryptowalut wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy. To jest klucz prywatny, którego możesz użyć do odblokowania. I wysyłaj kryptowaluty. Klucze publiczne umożliwiają właścicielom kryptowalut otrzymywanie kryptowalut od innych nadawców.

Istnieją dwa sposoby zarządzania zasobami cyfrowymi –

Jednym z nich jest użycie samodzielnej torebki. A drugim jest użycie scentralizowanej wymiany. Portfel do samodzielnego zarządzania pozwala entuzjastom kryptowalut zarządzać swoimi cyfrowymi zasobami.

Tak więc prostota scentralizowanych giełd przyciąga wielu. Ponieważ działa jako pośrednik między inwestorami a kryptowalutami. Który z tych dwóch wolisz? Cóż, to zależy od ciebie.

Obie metody są legalne. Ale żeby uzyskać dokładny obraz faktów. Większość inwestorów preferuje giełdy scentralizowane. Ponieważ nie muszą mieć bezpośredniego kontaktu z aktywami kryptograficznymi.

Śledzenie kryptowalut

Jeśli chodzi o śledzenie, nie ma się czym martwić. Te giełdy i aplikacje FinTech zapewniają również inwestorom możliwość. Śledzenie zakupów kryptowalut i wyników inwestycyjnych.

Ten rynek kryptograficzny nie jest łatwy dla początkujących inwestorów. Ważna jest głęboka wiedza o tym, jak działa rynek. Inwestorzy powinni być świadomi przed podjęciem decyzji o wymianie. Podsumowując, konieczne jest sprawdzenie. Czy ta platforma jest licencjonowana przez właściwą agencję regulacyjną.

Wszystkie aspekty powinny mieć najwyższy priorytet przy rozważaniu wszystkiego z wymian. Zapewnia to dostęp do określonej kryptowaluty w celu zapewnienia możliwości handlowych. Nie jest wskazane wkraczanie w ten magiczny świat kryptowalut, ponieważ zawsze jesteś po stronie byka. Powinien zrozumieć, że rynek kryptowalut jest niestabilny. A zyski mogą być ogromne, ale potencjalne straty też.

Dlatego inwestorzy muszą zadać sobie pytanie, ile pieniędzy chcą stracić, zanim zainwestują. Edukacja ma ogromne znaczenie dla inwestorów. Innymi słowy, po raz pierwszy chcesz kupić kryptowaluty. Przed wyborem wymiany. Inwestorzy muszą upewnić się, że platforma jest licencjonowana przez właściwą agencję regulacyjną.

Inwestorzy muszą upewnić się, że giełda również spełnia ich potrzeby. Od dostępu do określonej kryptowaluty po udostępnianie możliwości handlowych.

Inwestorzy po raz pierwszy muszą również zadać sobie pytanie, ile pieniędzy są gotowi stracić. Kryptowaluty są aktywami niestabilnymi. Zyski mogą być ogromne, ale mogą też wystąpić potencjalne straty.

Wniosek

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego zastosowaniu Crypto, możesz zapoznać się z naszym blogiem NFTically . Znajdziesz wszystkie odpowiedzi/informacje dotyczące NFT i kryptowalut . NFTically daje również łatwe opcje tworzenia własnego sklepu NFT.

NFTically to globalne centrum NFT, które umożliwia zarabianie, kupowanie i sprzedawanie NFT. Z narzędziami do uruchamiania tokenów społecznościowych dla artystów, influencerów, wydarzeń, firm, celebrytów i twórców. NFTically to pierwsze na świecie rozwiązanie do wdrażania sklepów NFT w chmurze z funkcjami. Takie jak niestandardowy interfejs użytkownika, tokeny społecznościowe celebrytów, KYC, obsługa USD i inne. Stwórz wyjątkowe wrażenia dla fanów i zwiększ zaangażowanie marki.

Aby otrzymać dalszą wiedzę i informacje, z pewnością możesz połączyć się z zespołem na Discordzie i Telegramie . Wydajny zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i odpowiednio Ci pomóc!

Źródło: www.nftically.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy