21 dni temu

Zdziesiątkowana aktualizacja białej księgi, lista życzeń na Steam i token DIO

Decimated to postapokaliptyczna gra RPG z gatunku survival. Ta gra od dawna jest tworzona i wypuszczana na rynek, ustawia poprzeczkę dla gier opartych na blockchainie. Gra jest dostępna na Steam na liście życzeń, która natychmiast powiadomi Cię, gdy grywalna wersja alfa zostanie wydana w czwartym kwartale 2022 roku.

Produkcja gier

Gra jest rozwijana od prawie trzech lat i z tego, co do tej pory widzę, warto będzie na nią poczekać. Zespół projektowy wysłuchał społeczności i nadal ciężko pracuje. Właśnie opublikowali aktualizację oficjalnych dokumentów i teraz możesz dodać grę do swojej listy życzeń wczesnego dostępu Steam .

Gra wykorzystująca silnik Unreal Engine 4 wkrótce przeniesie się na Unreal Engine 5. Decimated ma unikalny styl zdefiniowany przez oczywistą dbałość o szczegóły, które znalazły się w grafice. Filmowy podgląd pokazuje materiał z gry z dobrze dopracowanej i imponującej gry.

Gracze doświadczą Zdziesiątkowania w widoku pierwszoosobowym/trzeciej osoby. Trwały teren o powierzchni ponad 64 km² pozwala na niekończącą się eksplorację podczas wyszukiwania materiałów, które gracze mogą zbierać podczas swojej podróży.

Mapa drogowa rozwoju
Zdziesiątkowana mapa drogowa rozwoju

Fabuła

Akcja gry toczy się na Ziemi, która została zdewastowana po setkach lat niszczycielskich zmian klimatycznych. Niepokoje polityczne i społeczne sprawiły, że stare miasta zostały zdziesiątkowane i nieprzyjazne życiu. Cywilizacji już nie ma. Do nowego świata wpuszczono tylko obywateli pierwszej klasy. Jako gracz byłeś niegodny i pozostawiony w tyle.

Otaczają Cię przestępcy, dysydenci i biedni — plądrują zapomniane miasta starego świata, które porosły dżunglą, zalane bagnami, połknięte piaskiem i zamarznięte przez lód. Zanieczyszczenia i szczątki techniczne zanieczyściły środowisko, a ocaleni schronili się w każdej zbutwiałej strukturze, jaką mogli znaleźć.

Wizualizacja grafiki w grze
Postapokaliptyczny świat Decimated

Podgląd rozgrywki

Gracze zaczynają jako Człowiek, ale mogą spróbować sił w Cyborgu. Będziesz musiał mieć dobre wyniki z zachowania, żeby spróbować dla gliniarzy. Musisz także zaliczyć sesję treningową. Gra pozwala glinom awansować w szeregach, pod warunkiem, że się zachowują. Jeśli tego nie zrobią, mogą zostać wyrzuceni z sił!

Zespół projektowy zaprojektował realistyczne zasady fizyki, które umożliwiają brutalne walki między graczami przy użyciu broni białej, broni palnej i materiałów wybuchowych.

Przetrwanie gracza opiera się na jego zdolności do znajdowania jedzenia, wody i schronienia w nieprzyjaznym środowisku, jednocześnie broniąc się przed innymi graczami i różnymi mutantami zamieszkującymi świat.

Możesz rzucić okiem na zwiastun lub udać się na kanał gry na twitchu, na którym zespół ostatnio grał w aktualną wersję alfa.

Gospodarka

Zespół projektowy zbudował na blockchainie Solana. Podstawowym tokenem używanym w grze jest $DIO. Tokenem można już handlować na scentralizowanej giełdzie Huobi i Raydium. Więcej informacji na temat tokenomiki można znaleźć w niedawno zaktualizowanej białej księdze.

Gracze mogą wymieniać wszystkie zasoby zdobyte, wygrane lub zdobyte w grze na DIO lub inne zasoby.

Gracze mogą zarabiać, wykonując następujące czynności:

  • Odkrywanie i oczyszczanie
  • Praca, legalna lub mniej niż legalna z dopasowaniem ryzyka/nagrody
  • Porwanie lub zasadzka na przesyłki
  • Ochrona statków przed porywaczami
  • Łowcy nagród lub NPC
  • Łamanie więzienia płacącej osoby
  • Handel przedmiotami na wirtualnym rynku
Rysowanie linii gospodarki

Co jest zdziesiątkowane?

W Decimated opuściliśmy naszą planetę po setkach lat katastrofalnego zaniedbania środowiska. Niepokoje polityczne i społeczne zdziesiątkowały stare miasta. Cywilizacja upadła i sama się zniszczyła, jednak policja-cyborg wciąż kontroluje pustkowia. Gracze są albo policjantem-cyborgiem, albo obywatelem człowieka.

Gracze mogą pełnić różne role. Przestępcy, piraci, łowcy nagród, lordowie narkotykowi, handlarze niewolników, kanibale, zmutowane stworzenia, eksperymenty genetyczne i niesprawne roboty wędrują po pustkowiach. Wszyscy rywalizują o zasoby i terytorium. Policjanci wymuszają totalitarną władzę nawet wtedy, gdy społeczeństwo jest w ruinie, podczas gdy ludzie żyją na pustkowiach.

Gracze mogą wybrać grę PvP lub PvE. Mogą na przykład skupić się na zbieraniu surowców, naprawianiu pojazdów czy budowaniu baz. Ponadto mogli ufortyfikować schrony, zbierać nagrody, urządzać zasadzki, łupić lub handlować. Decimated to gra o przetrwaniu online, w której gracze walczą ze sobą o terytorium i zasoby.

Decimated to gra, która wyznacza poprzeczkę dla gier opartych na technologii blockchain. Zespół Fractured Labs regularnie informuje o swoich postępach, więc bądź na bieżąco, sprawdzaj ich witrynę internetową .

Źródło: www.playtoearn.online
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy