16 dni temu

Zdecentralizowane zakłady sportowe mogą być lukratywnym hobby

Na całym świecie nastąpiła ogromna fala zainteresowania zakładami i wzrost liczby aktywnych członków obstawiających zakłady sportowe. Zakłady sportowe to połączenie zwykłego fana sportu z profesjonalnymi bukmacherami, którym nie wszystko idzie po swojemu, jak w prawdziwym sporcie. Jest to jednak wyzwanie, ale jednocześnie ekscytujące. Dzięki wprowadzeniu zakładów online jest teraz całkowicie mobilny.

Czyli… Czy można zarabiać na zakładach sportowych? Tak, to może być niezwykle dochodowe. Jednak Twój potencjał zarobkowy zależy od Twojego bankrolla, tolerancji ryzyka, strategii, dyscypliny i, ostatecznie, Twojej ścieżki do obstawiania.

A dzięki temu garstka znaczących potęg internetowych zakładów sportowych kontroluje rynek zakładów. Niestety, nowi gracze, którzy chcą mieć znaczący kawałek tortu z zakładami online, muszą stawić czoła wyjątkowo drogiej przeszkodzie z powodu restrykcyjnych i ciągle zmieniających się przepisów dotyczących zakładów.

Dodatkowo, jako obstawiający sporty boczne, jednym z podstawowych rozważań, które musisz wziąć pod uwagę, jest to, który bukmacher otrzyma większość twoich akcji. Dobry bukmacher zapewni Ci wiele powodów, aby zostać. W przypadku bukmacherów Twój biznes bukmacherski jest znaczący, dając Ci ogromne możliwości zysku.

Z drugiej strony wprowadzenie technologii blockchain stworzyło jedyną w swoim rodzaju okazję dla przyszłościowo myślących marek w ekosystemie zakładów sportowych. Ten niezbadany region może doprowadzić do powstania całego świata zakładów, w którym samoregulujące się grupy działają swobodnie, niezależnie i demokratycznie na otwartym blockchainie.

Organizacje te działają bez ograniczeń i uprzedzeń geograficznych, jakie mają scentralizowane oligopole. Powstaje system, który jest naprawdę nieufny, niezmienny i niezniszczalny.

Decentralizacja oddaje władzę w ręce ludzi, a zwłaszcza w branży takiej jak zakłady, lepsi muszą mieć autonomię, aby podejmować niezależne decyzje bez konieczności nawigowania przez władze centralne.

Branża zakładów sportowych kryptowalut staje się coraz bardziej konkurencyjna od 2021 roku; Zakłady na bitcoiny i kryptowaluty stały się bardzo atrakcyjne dzięki szybkim wpłatom i wypłatom, niskim opłatom oraz bardziej wszechstronnej gamie gier, na które można postawić, w które można grać za pomocą kryptowalut.

Betswap , będąc jednym z pionierów na tej arenie, integruje różne aspekty decentralizacji z zakładami. Platforma nie jest kontrolowana przez pojedynczą osobę lub scentralizowany podmiot; jest zasilany przez sieci Polygon i Ethereum i zawiera token zarządzania. Posiadacze tokenów zarządzania są odpowiedzialni za prowadzenie tej całkowicie zdecentralizowanej wymiany.

Użytkownicy mogą również zostać bukmacherami na rynku zakładów Betswap.gg, ustalając swoje kursy tak, aby zakłady sportowe były przyjemniejsze i bardziej adaptacyjne!

Twórcy aplikacji wykorzystują również odporne na cenzurę i zdecentralizowane cechy blockchaina. Poza tym jednym z kluczowych celów Betswap.gg jest wyeliminowanie granic geograficznych zakładów online, co jest jednym z głównych problemów, które rozwiązuje blockchain.

Bez wątpienia zdecentralizowane rozwiązania są przyszłością dla giełd zakładów. Zapotrzebowanie na oprogramowanie odporne na cenzurę będzie rosło wraz ze wzrostem liczby ograniczeń dla kasyn online, zakładów sportowych i giełd. Możesz teraz podnieść stawkę i wesprzeć swoją stronę prawdziwymi pieniędzmi. To wspaniały sposób na urozmaicenie wydarzeń sportowych.

Dzięki temu nie ma potrzeby rejestracji ani tworzenia konta. Potrzebujesz tylko portfela, takiego jak Metamask, i trochę krypto, aby rozpocząć obstawianie. Tak długo, jak masz połączenie z Internetem, możesz korzystać z Betswap w dowolnym miejscu i czasie, aby zacząć stawiać opór.

Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy