16 dni temu

Zdecentralizowana platforma pożyczkowa ADALend notowana na CardanoCube

ADALend został wymieniony na CardanoCube.io. Cardanocube to platforma dostarczająca informacji o zdecentralizowanych aplikacjach, które zostały wymienione w sieci Cardano. Ta lista jest następstwem niedawnego ogłoszenia przez AdaLend, w którym wspomnieli, że starają się rozwijać platformę przy użyciu zaplecza aplikacji Plutus. To platforma umożliwiająca rozwój infrastruktury inteligentnych kontraktów w sieci Cardano.

ADALend plasuje się wysoko jako niezbędna zdecentralizowana aplikacja w sieci Cardano. Jest reklamowana jako platforma, która z pewnością będzie miała wpływ na sieć. Projekt był aktywnie zaangażowany w tworzenie nowych produktów i funkcji dla swojej społeczności. Ta aukcja umożliwi mu dostęp do społeczności Cardano i włączenie jeszcze większej liczby członków do swojego protokołu pożyczkowego.

Backend aplikacji Plutus to narzędzie, które umożliwia tworzenie inteligentnych kontraktów na blockchainie Cardano. Umożliwia programistom tworzenie dappów, które mogą skutecznie wchodzić w interakcje w łańcuchu bloków. Aplikacja zapewnia środowisko, w którym programiści mogą testować swoje dappy przed uruchomieniem ich w głównej sieci. Deweloperzy mogą wiedzieć, jak ich aplikacje będą działać w sieci i mogą rozwiązać wszelkie problemy, które mogą się pojawić. Pomaga zaoszczędzić czas i zasoby programistyczne.

Cardanocube to platforma, której celem jest dostarczanie informacji o wszystkich projektach i aplikacjach tworzonych na blockchainie Cardano. Zawiera przegląd projektu, jego białą księgę i dostęp do jego strony internetowej. Ta platforma zawiera również szczegółowe informacje na temat czasu uruchomienia projektu, całkowitej podaży tokenów lub NFT oraz linki do uchwytów w mediach społecznościowych.

ADAlend to zdecentralizowany protokół pożyczek zarządzany przez DAO w łańcuchu blokowym Cardano. Pozwala użytkownikom uzyskać natychmiastową zgodę na pożyczkę. Posiadacze krypto mogą również angażować się w uprawę plonów na platformie i zdobywać nagrody ze swoich zasobów. Platforma umożliwia każdemu przekazanie swojej cyfrowej gotówki i zamianę jej na pożyczkę w sposób płynny i automatyczny.

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy