13 dni temu

Decentraland zaczyna dostarczać tantiemy twórcom

Decentraland stał się jednym z pierwszych dużych metawersów kryptowalut. To pełnoprawny wirtualny świat z rozwiniętą gospodarką i różnorodnymi aktywnościami. Co więcej, świat może nawet obsługiwać inne gry. Na przykład możesz grać w Battle Racers i Zed Run bezpośrednio w Decentraland.  

Niedawno metaverse wdrożył specjalny rodzaj inteligentnej umowy, która umożliwia twórcom urządzeń do noszenia na sobie otrzymywanie tantiem z każdej transakcji przeprowadzonej za pomocą ich NFT. Oznacza to, że ludzie, którzy stworzyli cyfrowe przedmioty, również skorzystają z rosnącej wartości ich sztuki cyfrowej.  

Twórcy udostępnili specjalne narzędzie do zarządzania kolekcją, w którym twórcy mogą ustawić adres beneficjenta dla każdej pozycji.  

Z drugiej strony

  • Tylko nowe kolekcje tworzone na Polyg na su bjects fo rr oyalti es. Unfor tuńczyk dłuż- szej perspektywie,   istnieć uprzednio ing COLLECTIO n zostanie tylko CO ntinue br inging pr ofits aktualnych h Olders; nie są one ponownie t roactive. Również ators C ponownie C powstaje zdecydować p emselv ES który wi ll g e ^ ro yalties I N fu t ure lub EV PL ref wykorzystywać.  

    Źródło: dailycoin.com
    Zgarnij darmowe kryptowaluty
    Aktualne airdropy