11 dni temu

Decentraland Metaverse: 5 najpopularniejszych miejsc do odwiedzenia

Jako lider projektów kryptograficznych Metaverse, Decentraland ma dziesiątki fantastycznych miejsc, które gracze mogą odwiedzić. W tym artykule przyjrzymy się pięciu najpopularniejszych wykresach, które można teraz zobaczyć w Decentraland, uporządkowanych według obecnych użytkowników, od najniższej do najwyższej.

casa ROUSTAN – 74 osoby
zdecentralizowany i metaverse
Współrzędne: (37,-114)

Piątą najpopularniejszą fabułą w Decentraland jest casa ROUSTAN, wibrujący wirtualny klub z relaksującą muzyką i kilkoma NFT, które możesz sprawdzić.

Kiedy odwiedziliśmy casa ROUSTAN, na stosunkowo niewielkiej przestrzeni przebywały 74 osoby i wszyscy popisywali się swoimi niesamowitymi urządzeniami do noszenia.

W ramach bonusu sprawdź, czy uda Ci się dotrzeć do najwyższego etapu pokonując krótki tor przeszkód polegający na skakaniu po serii platform.

Casa ROUSTAN to świetne miejsce na spędzenie czasu, jeśli chcesz posłuchać klasycznej playlisty hip-hopowej i pochwalić się swoimi urządzeniami do noszenia.

Golf Craft – 111 osób
zdecentralizowany i metaverse
Współrzędne: (48,-47)

Możesz zagrać w minigolfa odwiedzając wyspę GolfCraft. Gracze mogą wykonać bezpłatną mini-grę treningową, aby zdobyć doświadczenie i punkty. Po zdobyciu wystarczającej liczby punktów użytkownicy mogą rozpocząć grę w trybie rywalizacji, który zapewnia użytkownikom więcej doświadczenia, diamentów i biletów mody.

Gracze mogą korzystać z biletów modowych, aby zdobywać przedmioty do noszenia i używać diamentów do ulepszania swoich złotych klubów. Klub golfowy każdego gracza zdobywa doświadczenie podczas gry. Gdy gracze będą mieli wystarczająco dużo doświadczenia i diamentów dla nowego klubu, użytkownicy mogą go ulepszyć.

W trybie rywalizacji gracze będą częścią losowo przydzielonej grupy. Gdy wszyscy gracze skończą swoje gry, otrzymasz skrzynię. W zależności od tego, jak dobrze poradziłeś sobie w grupie, będziesz miał szansę na zdobycie diamentu w skrzyni.

Ponadto użytkownicy mogą farmić monety po prostu pozostając w grze. Pisząc możesz otrzymać pięć monet co 10 minut.

Genesis Plaza – 137 osób
zdecentralizowany i metaverse
Współrzędne: (0,1)

Trzecim najpopularniejszym miejscem w Decentrali jest Genesis Plaza. Jest to domyślne centrum, do którego użytkownicy są teleportowani, gdy po raz pierwszy dołączają do Decentraland.

Genesis Plaza składa się ze śnieżnobiałej chmury z podziemnym salonem / barem, do którego gracze mogą uzyskać dostęp, wskakując do gigantycznego wiru.

Plac został zbudowany przez Fundację Decentraland, zapewniając doświadczenie, które wita użytkowników w Metaverse.

WonderMine Crafting – 352 osoby
zdecentralizowany i metaverse
Współrzędne: (-27,57)

Drugim najpopularniejszym miejscem w Decentralandzie, liczącym ponad 350 osób, jest gra WonderMine Crafting Game.

WonderMine Crafting Game pozwala graczom wydobywać meteoryty w zamian za rzadkie klejnoty i łupy. Gracze otrzymują 100 darmowych monet dziennie i mogą od razu rozpocząć wydobywanie.

Gdy gracze wydobywają łupy, zbierają rzadkie klejnoty, które umożliwiają im tworzenie przedmiotów do noszenia. Meteory spadają kilka razy na minutę i nie są trudne do znalezienia.

Wydobywanie meteorów kosztuje pięć sztuk złota i wytrzymałość. Za każdym razem, gdy wydobędziesz meteor, odejmie on trochę złota i trochę wytrzymałości od twojego kilofa, podobnie jak w Minecrafcie. Czasami meteor może wynagrodzić cię sporą ilością złota, ale zwykle nie wystarczy, aby pokryć początkową opłatę za wydobycie.

Użytkownicy mogą również ulepszyć swój kilof w zamian za wyższą wydajność i większą szansę na otrzymanie rzadkich nagród. Gdy użytkownicy będą mieli wystarczającą liczbę przedmiotów, mogą tworzyć przedmioty do noszenia, aby pokazać je innym członkom Decentraland.

Istnieje wiele różnych urządzeń do noszenia, które użytkownicy mogą wybijać, a niektóre zapewniają 2-3% premii do bicia podczas kopania. Wonder Mine Crafting jest koniecznością, zwłaszcza że wydobycie jest bezpłatne i nie wymaga żadnych inwestycji.

ICE Poker DG – 384 osoby
zdecentralizowany i metaverse
Współrzędne: (-100,126)

Z ponad 380 osobami piszącymi, najpopularniejszym miejscem był ICE Poker lounge Decentral Games.

Salon składa się z dziesięciu stołów Texas Hold 'em z krupierem Pepe żabą i sześciu miejsc do gry.

Pamiętaj, że użytkownicy muszą nosić ICE, aby siedzieć przy darmowych stołach do gry w pokera ICE. To NFT z kolekcji ICE firmy Decentral Games. Najtańszy NFT, który pozwala użytkownikom cieszyć się stołami „graj, aby zarobić”, kosztuje obecnie 1,12 ETH.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy