21 dni temu

Decentraland wygląda na silne po tym, jak Samsung wejdzie do Metaverse

Decentraland wygląda dziś dość mocno po zdobyciu uznania przez giganta technologicznego głównego nurtu, Samsunga.

Pokryty:

  • Samsung dołącza do decentralizacji
  • Aktualizacja ceny akcji MANA

Metaverse urzekł oczy i uszy kryptowalut, tradycyjnych finansów i świata technologii. Po tym, jak Facebook podjął odważną decyzję o zmianie nazwy swojej firmy w oparciu o zjawisko metaverse, wydawało się, że firma po firmie wskakuje na pokład, aby wziąć udział w akcji. Dziś główny gigant technologiczny Samsung wybiera Decentraland (MANA), aby napędzać swoje przyszłe przedsięwzięcia w zakresie metaverse.

ZALECANE: COCA COLA NFTS PRZYJDŹ DO DECENTRALANDU

Samsung dołącza do decentralizacji

Decentraland to natywna platforma wirtualnej rzeczywistości Ethereum. Samsung otwiera wirtualną wersję swoich flagowych sklepów fizycznych 837, nazwanych „Samsung 837X”, w ramach Decentraland przez ograniczony czas. Oryginalny sklep znajduje się na 837 Washington Street w nowojorskiej dzielnicy Meatpacking District na Manhattanie.

W oświadczeniu dla The Block Samsung powiedział, że „jest to jedno z największych przejęć gruntów marki w historii Decentraland”.

Sklep Samsung 837X będzie oferować cyfrowe przygody w ramach „Connectivity Theater and Sustainability Forest” oraz muzyczną uroczystość na „Customization Stage”.

Ten ruch wydaje się być zgodny z ostatnimi staraniami Samsunga o blockchain Cardano; firma technologiczna planuje wykorzystać Cardano do przechowywania danych dotyczących sadzenia dwóch milionów drzew namorzynowych w ramach swojej najnowszej inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.

W poniedziałek Samsung ogłosił również, że jego nowa linia telewizorów będzie również wyposażona w własny agregator rynku non-fungible token (NFT), otwierając zupełnie nowy sposób kupowania, wyświetlania i interakcji z NFT.

POLECANE: PARTNERZY STEPH CURRY Z MISTRZEM METAVERSE DECENTRALAND

Aktualizacja ceny akcji MANA

Pomimo absolutnego łez, które Decentraland poszło w 2021 roku, wszystkie partnerstwa bulgoczące pod powierzchnią mogą wkrótce udowodnić, że MANA dopiero się rozgrzewa.

Po początkowym popu, który nastąpił po fiasku metawersu napędzanym przez Marka Zuckerberga z Facebooka , MANA poszła stosunkowo w bok, oscylując wokół obecnej ceny 3,29 USD.

W ciągu ostatnich 24 godzin rynki kryptowalut doświadczyły dużej zmienności po tym, jak Bitcoin w końcu załamał się ze wsparcia na poziomie około 46 000 USD. Jednak pomimo tego, że cały rynek wygląda na krwistoczerwony, posiadacze MANA prawie całkowicie uniknęli wypłaty. MANA w rzeczywistości wzrosła w ciągu dnia o ponad 11%, a spadek, jaki nastąpił po wczorajszej zmienności, wydaje się być już całkowicie pochłonięty.

Dla mnie ten metaverse hype train jest niesamowicie podobny do szaleństwa NFT z 2021 roku. W marcu 2021 roku NFT osiągnęły najwyższy poziom w historii po historycznej sprzedaży NFT o wartości 69 milionów dolarów przez Beeple . Jednak wkrótce potem szum ucichł, a ceny minimalne NFT spadły wraz z nim. Wyglądało na to, że wszyscy wydobyli z nich „błąd NFT” – to znaczy, dopóki klasa aktywów nie wróciła jeszcze mocniej w sierpniu, gdy rynek kryptowalut wyrwał się z letniego cyklu niedźwiedzi.

Dzisiaj trend metaverse jest podobny do tego, który widzieliśmy w przypadku NFT. Myślę, że Facebook zmieniający nazwę na Meta to własny „moment Beeple” metaverse. Chociaż wydawało się, że oznaczało to lokalny szczyt dla kryptowalut metaverse, mam wrażenie, że wiadomości, które otrzymujemy od firm takich jak Samsung, są zapowiedzią znacznie większej fali metaverse, która nadejdzie w najbliższej przyszłości.

Miejmy tylko nadzieję, że następnym razem będzie to trochę bardziej imponujące niż to, co widzieliśmy do tej pory…

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy