15 dni temu

DeBank zdobywa 25 mln USD rundy finansowania akcji prowadzonej przez Sequoia China

DeBank – portfel kryptograficzny do śledzenia zdecentralizowanych aplikacji finansowych – niedawno zamknął wielomilionową rundę finansowania prowadzoną przez firmę venture capital z branży fintech Sequoia China. To podnosi wycenę portfela defi do ponad 200 milionów dolarów.

Debank ogłosił we wtorek swoje nowo pozyskane fundusze we wtorkowym tweecie. Inne firmy, które przyczyniły się do rundy finansowania, to Dragonfly, Yuobi i Hash Global. Zawierał również „strategiczne inwestycje” różnych popularnych firm kryptograficznych, w tym Coinbase Ventures, Crypto.com, Circle i Ledger.

Portfel Defi DeBank pomaga śledzić różne formy danych Defi na całym rynku, w tym dApps, DEX i stopy procentowe Defi. Podczas nawigacji po różnych aktywach i projektach Defi, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do analiz dla stablecoinów, platform handlu depozytami zabezpieczającymi, zdecentralizowanych protokołów pożyczkowych i innych.

W tej chwili DeBank daje dostęp do 798 protokołów Defi w różnych popularnych sieciach, w tym Ethereum, Binance Smart Chain (BSC), Avalanche, Polygon i innych. Jej współzałożycielem był Tang Hongbo, ekspert ds. badań i rozwoju z Szanghaju. Defi może zobaczyć szczególnie dużą popularność w Chinach, gdzie kopanie i handel kryptowalutami zostały kategorycznie zakazane. Działania egzekucyjne przeciwko niektórym protokołom defi mogą okazać się znacznie trudniejsze, a nawet niemożliwe do rozprawienia się z rządem, w przeciwieństwie do scentralizowanych alternatyw.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowane) Binance Free 100 $ (Exclusive): Użyj tego linku, aby zarejestrować się i otrzymać 100 $ za darmo i 10% zniżki na opłaty za pierwszy miesiąc Binance Futures (warunki).

Oferta specjalna PrimeXBT: Użyj tego linku, aby się zarejestrować i wprowadzić kod POTATO50, aby uzyskać 25% zniżki na opłaty transakcyjne.

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy