miesiąc temu

Pułapka śmierci prawdopodobnie złapie Bitcoin (BTC) już w styczniu 2022

  • Zmienność bitcoina jest zwykle najwyższa w styczniu.
  • Wieloryby Bitcoin prawdopodobnie odkupią BTC, jeśli cena spadnie.

Gdy cena Bitcoina (BTC) spadła poniżej 50 000 USD, waluta cyfrowa również znacznie spadła. Długoterminowe perspektywy dla blockchain pozostają optymistyczne pomimo krótkoterminowej zmienności, ponieważ ogromne instytucje nadal wykazują zainteresowanie, a konsumenci lepiej rozumieją jego potencjał.

Powstanie Bitcoina

Wzrost liczby kryptowalut był bezpośrednim wynikiem rosnącej akceptacji technologii. Cena kryptowaluty wzrosła w wyniku wejścia na rynek większej liczby organizacji biznesowych.

Tesla stwierdził, że przyjmuje Bitcoin jako formę płatności za swoje samochody elektryczne; MicroStrategy kontynuowało gromadzenie dodatkowych bitcoinów, a Salwador opracowywał przepisy, które uczynią Bitcoin legalną formą waluty. Ponieważ zmienność Bitcoina jest zwykle najwyższa w styczniu, inwestorzy powinni przygotować się na kilka ogromnych zmian. Sugeruje to, że wieloryby Bitcoin prawdopodobnie odkupią walutę, jeśli cena spadnie.

Gwałtowny wzrost liczby przypadków COV, wraz z tym, że banki centralne stają się znacznie bardziej jastrzębie, aby oprzeć się inflacji w odpowiedzi na wąskie gardła w łańcuchu dostaw i szybko rosnący popyt, przyczyniają się do obecnego stanu turbulencji na rynkach finansowych.

Bitcoin próbował akumulować, aby uniknąć większych strat. Ale pojawił się Krzyż Śmierci i obniżył o kolejne 30 procent wartości aktywów. Oczekuje się, że cena BTC spadnie poniżej 40 000 USD w ciągu najbliższych dwóch tygodni z powodu powtórzenia się podobnej sytuacji. Zatwierdzenie pierwszego amerykańskiego funduszu giełdowego typu spot bitcoin jest ważnym krokiem, na który inwestorzy kryptowalut nie mogą się doczekać w 2022 roku.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy