miesiąc temu

Krzyż Śmierci może ponownie nawiedzać zwyżkę cen bitcoinów, prawie 25% spadek spodziewany do 10 stycznia 2022 r.

Podczas gdy przestrzeń kryptograficzna bada każdy możliwy sposób powolnego, ale systematycznego powrotu na właściwe tory, wkrótce może pojawić się kolejna możliwa wada. Tuż po tym, jak Bitcoin pokonał swoje wzloty, ponownie spada po odzyskaniu cofnięcia z 64 000 USD. Opór był przerażający, który wysysał prawie 47% ceny BTC, obniżając ją z około 60 000 USD do zaledwie 30 000 USD.

Co więcej, zasób bardzo się starał zapobiec dalszym stratom, konsolidując się w bardzo wąskim zakresie, pojawia się Krzyż Śmierci i tnie kolejne 30%. Podobny kontekst ma się powtórzyć w ciągu najbliższych dwóch tygodni i dlatego istnieje obawa, że ​​cena BTC spadnie poniżej 40 000 USD. Ponownie, po sześciu miesiącach zmian, jednak Bitcoin napotyka podobną sytuację.

Kiedy inwestorzy Bitcoin mogą spodziewać się krzyża śmierci BTC?

Jak widać na powyższym wykresie, aktywa są bliskie spotkania z kolejnym Krzyżem Śmierci, około 10 stycznia 2022 r. Jednak obecnie ożywienie może nie być tak silne jak wcześniej, ponieważ wolumen pozostaje poniżej średniej. Może to wynikać prawdopodobnie z tego, że długoterminowi posiadacze i inwestorzy instytucjonalni trzymają aktywa tight, pozostając niewrażliwymi na wahania rynkowe.

Ponieważ cena Bitcoina skacze w kierunku północnym lub południowym, wolumen pozostaje stosunkowo niski, wskazując na drastyczną zmianę ceny już w następnej chwili.

Na przykład, jeśli cena skacze przy niskim wolumenie, oznacza to, że sprzedający po prostu zachowaj spokój, dopóki kupujący nie podniosą ceny do pewnych limitów, aby mogli czerpać zyski. To samo w przypadku kupujących, nie wskoczą, dopóki aktywa nie osiągną najniższych poziomów.

Jednak poprzedni krzyż śmierci został odzyskany w bardzo krótkim czasie. Jednak nadchodzące wydarzenie może w większym stopniu obniżyć cenę Bitcoina (BTC), ponieważ platforma może doświadczyć braku silnych rąk.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy