20 dni temu

Najlepszy projektant blockchain i najlepszy projekt na świecie

Graj, aby zarobić, ciesząc się popularnością na blockchainie. Należy przechowywać niektóre elementy metaverse w krypto, a także sugerować inwestorom inwestora na rozproszonych tokenach. Axie Infinity (AXS) ma dostęp do aktywnych tokenów do gier w sieci blockchain, które mają największy udział w grze. Mężczyźni pierwszy nogle højdepunkter:

  • Blockchain-gaming-undersektoren w kryptowalutach jest dostępny, a także w pewnym momencie, aby uzyskać dostęp do stadionu i masowego potencjału.

  • Bezpłatne Komendy metaverse vil være en de vigtigste katalysator for vækst and blockchain-baserede spil.

  • Der strømmer en masse instytucjonalny mod kapitalny w metaverse-relateret lub blockchain-spil lige nu.

Så hvis du tænker på at sætte nogle penge på disse spilleaktiver, albo jej do interessante tokenów w tjekke ud lige nu.

Odłamki (SPS)

Splintershards (SPS) to samodzielny zbiór, który jest dostępny na blockchainie Ethereum. Spillere optjener NFT-kortsamlinger, hvor hvert kort har nogle unikke egenskaber. Kortene można kupować i kupować na telewizorach, które zostały rozlane w użyciu tokena SPS.

Datakilde: Tradingview.com

I gennemsnit får Splintershards omkring 300.000 aktywnych brugerów, hvilket gør det til et najbardziej popularnych blockchain-spil lige nu. SPS-tokenet obsługuje psa aż do uzyskania odpowiedniej ceny. I skryvende oszałamiający blev det solgt za 0,2112 dolarów z plmarksværdi na omkring $73 milionerów.

Mała kolonia (MAŁA)

Tiny Colony (TINY) i polecane konstruktions- og ledelsessimuleringsspil bygget på Solana (SOL)-kæden. Spillet rozlewa inde i et cnoty metavers, hvor spillere bygger og dyrker myrekolonier.

Spillere kan også danne Alliancer og deltage w fællesskabsbegivenheder inde i metaverset. Spillets valuta og styringstoken for spillet vil være LITEN. Dette er et pochwal projekt, og du har en szansę na komme ind, for det lanceres officielt.

Źródło: coinjournal.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy