22 dni temu

DAO są podstawą Web3 i przyszłością pracy

DAO są fundamentem Web3 i przyszłością pracy i będą konstrukcją definiującą wszystko, co obejmuje nowy Internet, ponieważ czytamy więcej w naszych najnowszych wiadomościach dotyczących kryptowalut.

Zdecentralizowane organizacje autonomiczne lub DAO są fundamentem sieci Web3 i rozpoczęły się jako prosta koncepcja wyobrażana jako organizacje stworzone przez ten pomysł i napędzane przez programistów, którzy automatyzują funkcje i procesy biznesowe, wykorzystując inteligentne kontrakty i blockchain. Główną ideą jest spłaszczenie złożonego procesu biznesowego z różnymi organizacjami i pogrążenie się w przenoszeniu zasobów do przyszłościowej interakcji cyfrowej, która nie wymagała pośredników obiecujących tańsze i szybsze przetwarzanie transakcji.

web3

Zastępując pośredników, DAO działają jako pośrednicy cyfrowi, którzy zapewniają przejrzystość i nadają status organizacji bez tradycyjnej organizacji grup i podmiotów oraz innych form zbiorowego działania. Tradycyjna scentralizowana struktura jest kwestionowana, ponieważ kluczowe elementy pozostają i napędzają nową rewolucję gospodarczą, która rodzi nową ekonomię twórców, aby wprowadzić prawników i artystów do blockchain i innych technologii Web3. Mniejsza zależność od zaufanych stron i nowe zasoby wartości, które umożliwia technologia blockchain, mogą umożliwić tworzenie różnych rodzajów struktur organizacyjnych i zmniejszyć siłę pośredników.

Z perspektywy kosztów transakcyjnych firma tworzy strukturę ekonomiczną, gdy koszty transakcyjne mieszczą się w granicach i są redukowane przez większą kontrolę standardowych umów z pracownikami i właścicielami zasobów. Wraz ze wzrostem kosztów zasobów internalizacyjnych, wynikają ustalenia umowne z innymi firmami w wyspecjalizowanych obszarach. Chociaż była to początkowa teza stojąca za DAOS, z szybkością, wydajnością i kosztami przynoszącymi podstawowe cele, ponieważ DAO stanowią istotny element rządzącego współdzieleniem umysłów i główną siłą napędową stojącą za ekstrakcją wartości z warstwy podstawowej lub łańcuchów bloków warstwy pierwszej.

Oxford i Cambridge, krypto, projektowanie, uniwersytet

DAO zapewniają unikalną strukturę, która wspiera ekonomię twórców, w której model ekonomiczny wspiera strukturę, dzięki której wynajmujesz talent i czas oraz w celu uzyskania elastyczności i zarobków, ale także w celu ich wykorzystania i ułatwienia posiadania w systemie wspieranym przez społeczność.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy