12 dni temu

Dacxi ogłasza globalne, tokenizowane rozwiązanie crowdfundingowe – sieć Dacxi

KOMUNIKAT PRASOWY. Dacxi ogłosiło Dacxi Chain – pierwszy na świecie tokenizowany system finansowania społecznościowego, który demonstruje rewolucyjny komercyjny potencjał blockchain. Tokenizacja zasobów cyfrowych zmieni sposób, w jaki świat prowadzi interesy – w szczególności sposób finansowania nowych przedsięwzięć.

Przedstawiamy pierwszy na świecie tokenizowany system finansowania społecznościowego – unikalny bilion przypadków użycia Dacxi Chain – najnowszej opartej na kryptowalutach innowacji budującej bogactwo firmy Dacxi Coin.

Udział w rynku o wartości 24 bilionów dolarów

IBM szacuje, że do 2027 r. rynek aktywów cyfrowych będzie wart 24 biliony dolarów.

Szacują, że z tej kwoty 1 bilion dolarów będzie „nienotowanymi akcjami”. Innymi słowy, jest to oczekiwana wartość stokenizowanego rynku venture capital. To pokazuje ogromny potencjał łańcucha Dacxi i jego ekosystemu, zasilanego monetą Dacxi.

Moneta Dacxi zasila łańcuch Dacxi

Moneta Dacxi jest walutą rodzimą dla sieci Dacxi Chain, umożliwiającą globalny, natychmiastowy i tani transport inwestycji.

  • Tokeny są rozliczalne, możliwe do śledzenia i niemożliwe do podrobienia.
  • Tokeny są wspierane przez globalną sieć Dacxi, zapewniającą edukację i bezpieczeństwo oferowanych transakcji.
  • Koszty transakcyjne są niższe (bliskie zeru).
  • Płynność jest (z zastrzeżeniem ograniczeń tokenów) znacznie większa. Inwestycje kapitałowe w startupy od lat są niepłynne.
  • Biorąc pod uwagę powyższe, prawdopodobnie będzie znacznie większa pula potencjalnych inwestorów.

Łańcuch Dacxi łączy zupełnie nowy świat innowacji i sukcesu

Sieć Dacxi ma szansę uwolnić prawdziwy potencjał globalnych inwestycji kapitału wysokiego ryzyka i przekształci finansowanie społecznościowe w sektor o wartości bilionów dolarów. Sieć Dacxi sprawi, że pozyskiwanie finansowania i znajdowanie możliwości inwestowania będzie łatwiejsze i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej. Miliony ludzi i miliardy dolarów wpłyną na rynek, wprowadzając w życie niezliczone nowe projekty na całym świecie.

Ian Lowe, dyrektor generalny Dacxi, mówi: „ Obecny sektor crowdfundingu kapitałowego jest wyceniany na 10 miliardów dolarów. To niewielka kwota w porównaniu z rzeczywistym zapotrzebowaniem na fundusze, które jest tam – w każdym zakątku świata. Wierzymy, że dzięki takim systemom jak Dacxi Chain sam sektor finansowania społecznościowego może osiągnąć do 2027 r. wycenę 1 biliona dolarów”.

Inne zastosowania Crypto 4.0, które pokazują nam przyszłość tokenizacji w finansach i inwestowaniu, to tokeny fanów Chiliz, NFT i rozległy system płatności Facebook Diem, który zapewnia bezpieczne, przystępne cenowo usługi finansowe ludziom na całym świecie, zwłaszcza miliardom, które tego nie robią. posiadać efektywne konto bankowe.

Dacxi Chain zmieni świat

Fernando Pacheco, dyrektor ds. produktów w Dacxi, mówi: „ Stokenizowane finansowanie społecznościowe Dacxi Chain to idealny przypadek użycia Crypto 4.0. Pomoże zaistnieć niezliczonym innowacjom – i dosłownie zmieni życie milionów ludzi na całym świecie. Jest to część rewolucji w infrastrukturze technologicznej na rynkach finansowych, na czele której stoją skoncentrowane na blockchain firmy fintechowe, takie jak Dacxi”.

Kontakt:

Felipe Machado

Menedżer ds. marketingu monet Dacxi

E: felipe@dacxi.com

dacxicoin.io


To jest informacja prasowa. Czytelnicy powinni dołożyć należytej staranności przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami. Bitcoin.com nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w komunikacie prasowym.

Źródło: news.bitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy