12 dni temu

CryptoSlam zebrał 9 milionów dolarów w rundzie nasion przez marki Animoca

CryptoSlam zebrał 9 milionów dolarów w strategicznej rundzie seed prowadzonej przez Animoca Brands, ponieważ dzisiaj możemy zobaczyć więcej w naszych najnowszych wiadomościach o kryptowalutach.

W ogłoszeniu stwierdzono, że rundę zalążkową poprowadziły oprogramowanie do gier z siedzibą w Hongkongu i firma venture capital Animoca Brands. CryptoSlam jest dostawcą danych i przejrzystości dla branży NFT, zajmującej się rankingiem najlepszych kolekcji NFT pod względem wielkości sprzedaży na rynkach wtórnych. Dodatkowi inwestorzy obejmują ramię venture giełdy OKEx, Binance Smart Chain , BlockDream Ventures, Polygon i inne firmy venture. Do rundy strategicznej o wartości 9 milionów dolarów przyczyniła się liczba osób prywatnych i aniołów biznesu. Należą do nich Reid Hoffman z LinkedIn, James Park z FitBit, Sebastian Borget z The Sandbox i wielu innych.

Uczestniczyli również Sound Ventures i Mark Cuban. Animoca poprowadziła rundę inwestycji o wartości 5 milionów dolarów w Exotic Markets DAONFT Growth Continues z siedzibą w Solanie. CryptoSlam stał się odpowiednikiem NFT CoinGecko i CoinMarketCap i dzieli przestrzeń analityczną z Nonfungible.com. Portal odnotował ogromny wzrost ruchu w połączeniu z eksplozją NFT w ubiegłym roku. Założyciel i dyrektor generalny CryptoSlam, Randy Wasinger, skomentował wzrost, zanim dodał, że NFT zostaną tutaj, a inwestor Mark Cuban skomentował:

„Jestem podekscytowany tym, co CryptoSlam osiągnął, stając się de facto źródłem informacji i cen na wszystkie tematy związane z NFT”.

Zespół platformy powiększył się do 20 członków, a inwestycja zostanie wykorzystana do dalszego rozwoju. Fundusze zostaną skierowane na dalszy rozwój platformy i doda więcej łańcuchów bloków, uruchamiając nowe markowe produkty i uruchamiając API dla programistów do budowania na platformie. NFT rosną w tym roku pomimo silnego osłabienia rynku. Wiodący rynek NFT, OpenSea, odnotował wzrost wolumenu obrotów o 1,17 miliarda dolarów, który odnotowano w samym styczniu. CryptoSlam wymienił Mutant Ape Yacht Club jako najlepiej sprzedającą się kolekcję NFT w zeszłym tygodniu ze sprzedażą 94 milionów dolarów, a na drugim miejscu rodzeństwo Bored Apes z 87 milionami dolarów sprzedanymi na rynkach w ciągu ostatniego tygodnia.

Jak niedawno informowaliśmy, Animoca Brands i Binance Smart Chains uruchamiają program inwestycyjny o wartości 200 milionów dolarów, aby uruchomić wczesny projekt gier kryptograficznych na BSC. Oba podmioty ogłosiły, że wspólnie zainwestują do 100 mln dolarów każdy, aby wesprzeć projekty gier w sektorze GameFi. Jeden z największych ekosystemów blockchain, BSC, będzie badać z ramienia akceleratora o wartości 1 miliarda dolarów dla Defi, NFT i GameFi. Fundusz został ustanowiony na początku tego roku w celu rozszerzenia usług ekosystemowych BSC i promowania powszechnego stosowania w sektorze fintech.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy