14 dni temu

CryptoSlam zdobywa 9 milionów dolarów w rundzie nasion prowadzonej przez marki Animoca

W ogłoszeniu z 5 stycznia stwierdzono, że runda była prowadzona przez oprogramowanie do gier z Hongkongu i firmę venture capital Animoca Brands.

CryptoSlam jest dostawcą danych i przejrzystości dla branży NFT, klasyfikując najlepsze kolekcje NFT pod względem wielkości sprzedaży na rynkach wtórnych.

Dodatkowi inwestorzy obejmują ramię venture giełdy OKEx, Blockdream Ventures, Binance Smart Chain, Polygon i wiele innych firm venture.

Do rundy strategicznej o wartości 9 milionów dolarów przyczyniło się również wielu inwestorów indywidualnych i aniołów biznesu. Wśród nich byli Reid Hoffman z LinkedIn, James Park z Fitbit, Randall Kaplan z Akamai Technologies, współzałożyciele The Sandbox Sebastien Borget i Rotten Tomatoes, Stephen Wang i Patrick Lee.

Uczestniczyli również inwestorzy pre-seed CryptoSlam, Mark Cuban i Sound Ventures.

5 stycznia CryptoPotato poinformował, że Animoca przeprowadziła rundę inwestycji o wartości 5 milionów dolarów w Exotic Markets DAO z siedzibą w Solanie.

Kontynuacja wzrostu NFT

CryptoSlam stał się odpowiednikiem NFT CoinMarketCap lub CoinGecko i dzieli przestrzeń analityczną z Nonfungible.com. Portal odnotował ogromny wzrost ruchu w połączeniu z eksplozją zainteresowania NFT w ciągu ostatniego roku.

Założyciel i dyrektor generalny CryptoSlam, Randy Wasinger, skomentował ten monumentalny wzrost, zanim dodał, że NFT „zostaną tutaj”. Inwestor miliarder Mark Cuban dodał do sentymentu komentując:

„Jestem podekscytowany tym, co CryptoSlam osiągnął, stając się de facto źródłem informacji i cen na wszystkie tematy związane z NFT”.

Zespół platformy powiększył się do 20 członków, a inwestycja zostanie wykorzystana do dalszego rozwoju. Finansowanie zostanie również skierowane na dalszy rozwój samej platformy, dodawanie kolejnych łańcuchów bloków, wprowadzanie nowych markowych produktów i uruchamianie interfejsu API dla programistów do budowania na platformie.

NFT nadal rosną w tym roku pomimo silnego wycofywania się na rynku kryptowalut. Kevin O'Leary z Shark Tank skomentował, że rynek NFT może nawet przewyższyć rynek Bitcoina .

Wiodący rynek NFT, OpenSea, odnotował w tym roku wzrost wolumenu obrotów, z 1,17 miliarda dolarów już zgłoszonych w samym styczniu, a rok ma zaledwie tydzień!

Ape Mania Wiodąca sprzedaż NFT

CryptoSlam obecnie wymienia Mutant Ape Yacht Club jako najlepiej sprzedającą się kolekcję NFT w ciągu ostatnich siedmiu dni, z wartością sprzedaży 94 milionów dolarów. Na drugim miejscu znalazła się kolekcja rodzeństwa Bored Apes, która w zeszłym tygodniu sprzedała się na rynkach wtórnych za 87 milionów dolarów.

Źródło: cryptopotato.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy