22 dni temu

CryptoDays to zbiór arkuszy kalendarza o wielkości 56 pikseli, tworzonych losowo przez 51 lat (od '71 do '21).

CryptoDays to ciekawy projekt. Zespół zdobył profil podczas przestrzeni na żywo Hashlips, którą zrobiliśmy, aby ukryć i nadchodzące projekty. Założenie jest również wyjątkowe i interesujące w porównaniu z wieloma innymi projektami, które są obecnie dostępne. Rzuć okiem na projekt i dowiedz się więcej o tym, jak odebrać swój dzień kryptograficzny!

Jaka jest data rozpoczęcia projektów?

Projekt ruszył 6 grudnia . Bicie jest na żywo na https://www.cryptodays.io  

Jak wpadłeś na pomysły?

Pomysł polega na prawdziwym połączeniu z NFT.

Każdy pamięta określone daty (urodziny, ślub, pierwsza randka, wydarzenia historyczne) i lubi myśleć o starych, dobrych czasach. Najskuteczniejszym sposobem na uchwycenie wielu faz związanych z czasem jest kalendarz, dlatego stworzyłem CryptoDays.

Obecnie większość projektów uruchamia generator z losowym rozkładem, 10000 razy i z różną wagą atrybutów, ale nie ma z nim żadnego połączenia. Z drugiej strony kolekcja CryptoDay zapewnia osobistą relację z NFT, ponieważ możesz najpierw wybrać datę, a następnie zapisać ją na zawsze w Blockchain.

Co sprawia, że ​​ten projekt jest wyjątkowy?

CryptoDays to kalendarz pixel art z ostatnich 51 lat, co czyni go dość dużą kolekcją, więc każdy może otrzymać NFT z osobistym odniesieniem do niego.

Technicznie każdy CryptoDay jest wyjątkowy, ponieważ każda data istnieje tylko raz. Dlatego kombinacja daty i atrybutu sama w sobie jest unikalna.

Rozkład atrybutów zależy od pory roku, więc dostaniesz np. śnieg i pingwiny zimą, gorące słońce i palmy latem. Ogólnie 85% kolekcji to unikalne kombinacje atrybutów (daty nie są brane pod uwagę).

Z perspektywy rzadkości: Posiadanie wielu lub rzadkich atrybutów to świetny haczyk, ale czasami pożądane są również te proste – kto nie lubi zwykłego białego ciała, czerwonego kalendarza nagłówka?! Powiedzmy, że istnieje wiele uroczych kombinacji 😊

Ponadto, zamiast kupować nieujawniony NFT, przed zakupem NFT możesz obejrzeć całą kolekcję, zwłaszcza specjalne daty, w powiększanej galerii (patrz link poniżej).

Jak duży jest zespół i jakie są jego role?

Obecnie CryptoDays to projekt typu „one man show” (obejmujący sztukę, programowanie, marketing itp.), którego celem jest budowanie społeczności (przywitaj się w niezgodzie).

Jaka jest cena? Dlaczego ta cena jest uczciwa?

Cena bicia to 0,007ETH.

Chciałem mieć dość niską cenę (w porównaniu z innymi premierami projektów), aby dać jak największej liczbie użytkowników możliwość wybicia CryptoDay. Działamy na inteligentnej umowie ETH, więc pamiętaj o opłatach za gaz.

Jaki jest rozmiar mennicy?

18628 CryptoDays, co odzwierciedla 51 lat od 1971 do 2021.

Dlaczego 1971 do 2021?

Może to trochę potrwać, ale gdy tylko Elon Musk będzie gotowy do zakupu swojego pierwszego NFT, CryptoDays będzie gotowy zaoferować mu urodziny: 1971-06-28

Linki do niezgody, społeczności itp.  

🗓 ️ Strona internetowa/Strona bicia: https://www.cryptodays.io/  

📆 Powiększalna galeria: http://gallery.cryptodays.io/  

🚢 OpenSea: https://opensea.io/collection/cryptodaysio  

🐦 Twitter: https://twitter.com/CryptoDaysIO  

🖼 ️ Instagram: https://www.instagram.com/cryptodaysio/  

🎮 Dyskord : https://discord.gg/nNfxtmSh4Q  

Linki do kreacji, które możemy wykorzystać na stronie

https://www.cryptodays.io/images/Cryptodays.gif

https://www.cryptodays.io/images/CryptoDays_Example.png

https://www.cryptodays.io/images/CryptoDays_Header_example.png

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy