16 dni temu

Jak spotkać się z inwestorami kryptograficznymi w Twojej okolicy

Jak spotkać się z inwestorami kryptograficznymi w Twojej okolicy_600 x 400

Co to jest spotkanie kryptograficzne? Spotkanie kryptograficzne to wydarzenie, które pozwala dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach w przestrzeni blockchain, spotkać ludzi o podobnych poglądach i porozmawiać z potencjalnymi ekspertami w dziedzinie cyfrowej waluty i blockchain.

W tym artykule wyjaśnimy, jak działają krypto Meetupy, wraz z linkami do wszystkich najlepszych Meetupów w najlepszych miastach kryptowalut na całym świecie.

Jak mogę spotkać innych fanatyków kryptowalut w mojej okolicy?

W każdej rozwijającej się branży istnieje krzywa uczenia się. Być może największą przeszkodą w powszechnej adopcji kryptowalut jest brak wiedzy. Najlepszym sposobem na zwiększenie edukacji w zakresie cyfrowej waluty jest spotkanie twarzą w twarz z innymi inwestorami w kryptowaluty .

Można to zrobić wirtualnie lub osobiście. W ciągu ostatnich dwóch lat spotkania wirtualne stały się bardziej popularne. Przy tak wielu ludziach obawiających się rozmów osobistych, spotykanie się przez Zoom lub Skype może pomóc Ci połączyć się z innymi bez narażania zdrowia.

Korzystanie z Meetup do znajdowania wydarzeń

Inwestorzy zwracają się do narzędzi sieciowych, takich jak Meetup.com, aby połączyć się z innymi inwestorami walut cyfrowych. Utwórz konto w Meetup, a następnie wyszukaj grupy bitcoinów, Ethereum, blockchain i kryptowalut w promieniu 50 mil od domu. W niektórych społecznościach nic się nie dzieje, więc może być konieczne rozszerzenie zasięgu wyszukiwania.

Przyjrzyj się wszystkim grupom i zobacz, ilu ich członków. Kliknij grupę i zobacz, ile razy grupa się spotkała. Niektóre grupy powstają i szybko kończą się fiaskiem, podczas gdy inne będą dobrze prosperować.

Poszukaj dobrze zorganizowanej grupy . Największa grupa krypto Meetup to teraz Beginner Programrs w Nowym Jorku, z 9731 członkami. Na drugim miejscu jest Ethereum London, które liczy 9071 członków.

Pięć najlepszych miejsc to Ethereum Singapore, Bitcoin Argentina i Bitcoin Meetup Switzerland, które mają odpowiednio 8832, 8628 i 8442 członków. Możesz także znaleźć aktywne grupy w dużych miastach, takich jak Edynburg, Dallas, Boston, San Francisco i Kansas City.

Oto nasze wyselekcjonowane przewodniki po najlepszych kryptowalutowych spotkaniach w głównych miastach:

Udział w konferencjach Crypto

Wraz z rozwojem branży kryptograficznej rozwijają się również konferencje kryptograficzne, z których wiele obejmuje jednych z najbardziej znanych przedsiębiorców i osobistości działających w tej przestrzeni.

Niektóre z wielu witryn zawierających nadchodzące konferencje dotyczące bitcoinów i blockchain obejmują:

Uczestnictwo w niektórych z tych konferencji – osobiście lub wirtualnie – może być świetnym sposobem na poznanie branży i poznanie osób z dobrymi kontaktami. Przyjrzyjmy się niektórym z największych konferencji kryptograficznych, które pojawiły się w ostatnich latach:

plakietki z imionami

Zgoda

Jako firma świadcząca usługi blockchain Consensys organizuje wiele wydarzeń i spotkań, które zapewniają praktyczne szkolenie w projektach opartych na Ethereum. Wydarzenia te świetnie nadają się również do spotkań z fanami kryptowalut i ekspertami na bardziej osobistym poziomie. Niektóre z ostatnich wydarzeń organizowanych przez Consensys obejmują konferencję stablecoin w styczniu zeszłego roku i Consensys Product Roadshow , które odbyły się w marcu.

Oprócz tych wydarzeń firma organizuje coroczne spotkanie, które zwykle odbywa się w Nowym Jorku w ciągu czterech dni, ale teraz jest oferowane wirtualnie.

Targi Blockchain

Odbywające się w Europie i Ameryce Północnej, Blockchain Expo co roku oferuje solidną listę prelegentów, z których niektórzy pochodzą z takich firm jak Uber i NASA. Konferencja skierowana jest do przyszłych przedsiębiorców chcących rozpocząć karierę w blockchain. Dyskusje podczas wydarzenia zazwyczaj dotyczą przypadków użycia blockchain i sposobów wykorzystania technologii w bardziej tradycyjnych branżach. Coroczne imprezy odbywają się w Londynie, Amsterdamie i Dolinie Krzemowej, również oferowane wirtualnie.

Wydarzenie Blockchain

Ta konferencja odbywa się co roku w czerwcu w Miami. Celem konferencji jest zapewnienie inżynierom i decydentom więcej informacji na temat kryptowalut. Wśród poprzednich uczestników znaleźli się dyrektorzy z głównych centrów technologicznych, w tym Google i Cisco. Konferencja obejmuje ponad 100 stoisk technologicznych i organizuje różne warsztaty.

Inne zasoby dotyczące spotkań

Jeśli potrzebujesz więcej opcji, istnieje wiele innych zasobów, które możesz sprawdzić, aby zobaczyć, co dzieje się w świecie kryptowalutowych spotkań i konferencji:

kobieta patrząca na swój telefon

  • Bitcointalk.org

Ta strona oferuje fora dyskusyjne, które pozwalają fanom kryptowalut i blockchain na całym świecie dyskutować o wszystkim i o bitcoinach. Niektóre z najpopularniejszych grup czatowych na Bitcointalk.org obejmują ogólne forum bitcoin; forum górnicze; rada ds. rozwoju i techniki oraz rada ds. rozwoju projektu.

  • Eventbrite

Jako popularna firma zajmująca się zarządzaniem wydarzeniami i sprzedażą biletów, Eventbrite to nie tylko miejsce, w którym można znaleźć miejsca na następne widowisko na Broadwayu. Platforma pozwala odkrywać i promować lokalne wydarzenia, z których niektóre są związane z bitcoinami i blockchainem. Firma pobiera opłatę od organizatorów wydarzeń pod warunkiem, że sprzedają bilety. Opłata jest jednak zwolniona, jeśli wydarzenie oferuje bezpłatny wstęp.

  • Reddit

Wiodąca platforma mediów społecznościowych Reddit oferuje dyskusje o każdym kształcie i rozmiarze na różne tematy, w tym BTC i blockchain. Crypto niedawno ustanowił rekord Reddit jako najpopularniejszy temat 2021 roku. Wspominano o nim ponad sześć milionów razy, podczas gdy Dogecoin był najpopularniejszą omawianą walutą cyfrową.

Treści, takie jak artykuły, obrazy i filmy, można przesyłać do witryny, na którą użytkownicy głosują. Posty są pogrupowane w społeczności znane jako „subreddits” na podstawie ich tematów, a treści z największą liczbą głosów są umieszczane na stronie głównej witryny.

Przygotuj się na korzyści

Aby jak najlepiej wykorzystać wydarzenie Meetup, przygotuj się. Miej wizytówki. Pamiętaj, czego chcesz się nauczyć i z kim chcesz się spotkać. Zazwyczaj jest prezenter, który ma czas na networking przed i po prelekcji. Spotykając się z innymi inwestorami, zastanów się nad zadawaniem pytań takich jak:

  • Jaki jest twój najlepszy handel?
  • Co pracuje dla Ciebie?
  • Na czym zarabiasz pieniądze?

Nawet jeśli wydarzenie jest wirtualne, nadal istnieje wiele korzyści z uczestnictwa w spotkaniach kryptograficznych. Na przykład niektóre mogą przedstawiać dyrektorów lub prelegentów z firm opartych na blockchain. Jeśli chcesz sam rozpocząć karierę w blockchain, poznanie i poznanie odpowiednich ludzi może zaprowadzić cię do stażu i innych możliwości, które mogą rozpocząć cię w górę drabiny pracy w blockchain.

Wiedza o tym, co chcesz osiągnąć, pomoże Ci również wskazać odpowiednie wydarzenia Meetup, dzięki czemu Twój czas zostanie wykorzystany na produktywnie zbierając odpowiednie dane i rozmawiając z odpowiednimi osobami.

Oprócz nawiązywania kontaktów twarzą w twarz, możesz być na bieżąco ze zmianami na rynku kryptowalut, subskrybując biuletyn Bitcoin Market Journal . To najlepsza inwestycja, jaką zrobisz dzisiaj!

Źródło: www.bitcoinmarketjournal.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy