19 dni temu

Krypto nie jest tak narcystyczne, jak myślisz

Kryptowaluty i technologia blockchain nadal odpierają ugruntowany globalny system finansowy, obiecując bardziej sprawiedliwe społeczeństwo dla wszystkich. Finanse, prywatność, zarządzanie i działalność charytatywna — wszystkie te elementy społeczeństwa zostały znacznie wzmocnione przez innowacje technologiczne, usuwając bariery dla wszystkich.

Pomimo wczesnych postępów realizacja tych celów wymaga znacznego dodatkowego wysiłku. Rzeczywiście, znacznie większy potencjał istnieje w wykorzystaniu zdecentralizowanych technologii, jeśli chodzi o organizacje charytatywne. Tiger King Coin zaczął podwajać tę okazję, wiedząc, że światowa społeczność może się zjednoczyć, aby ulepszyć świat.

Grupa przyjaciół, którzy kochają tygrysy, uruchomiła projekt, aby wesprzeć tych, którzy opowiadają się za zwierzętami. Jedną z wczesnych inicjatyw było wsparcie gwiazdy Netflix Joe Exotic i jego walki o sprawiedliwość, otrzymując po drodze rekomendacje od gwiazdy i jego zespołu. Po pomyślnym wniesieniu ponad 300 000 USD na to przedsięwzięcie, przywództwo tokena powraca teraz do pierwotnej podstawowej sprawy – opowiadania się za tygrysami i wspierania innych, którzy robią to samo.

Nadchodzi Rok Tygrysa

Według chińskiego zodiaku rok 2022 jest Rokiem Tygrysa. Zespół odpowiedzialny za $TKING wykorzysta to wydarzenie kulturalne do zwrócenia uwagi, świadomości i wsparcia na rzecz ochrony i zachowania gatunku. Tygrysy są niezwykle majestatycznymi i inteligentnymi stworzeniami, a to, że na całym świecie maleje, jest międzynarodową parodią.

W ten sposób projekt kryptograficzny powraca do swojej podstawowej misji ochrony tygrysów i koncentruje się na działalności charytatywnej, aby zrealizować te cele. W tym celu $TKING przedstawił zestaw kluczowych inicjatyw jako przewodnią zasadę przyszłych wysiłków.

Głównym celem jest wykorzystanie impulsu marketingowego 2022 Roku Tygrysa, aby rozszerzyć przypadki użycia ekosystemu $TKING. Zespół aktywnie rozwija portfolio dApps, aby stworzyć solidną platformę dla społeczności, która będzie odgrywać znaczącą rolę w dążeniu do ochrony tygrysów.

W ramach projektu planuje się również nawiązać współpracę z kilkoma markami, które czerpią podobne inspiracje z majestatu i mitologii tygrysa, a także współpracować z tygrysimi sanktuariami. Te partnerstwa zapewnią projektowi możliwość wzmocnienia inicjatyw na rzecz ochrony tygrysów. Zespół Tiger King zamierza w tym roku dokonać dodatkowych darowizn na cele charytatywne, które już rozpoczęły się poprzez inicjatywę społeczności, aby przekazać 500 pluszowych tygrysów dla Szpitala Badawczego St Jude Children's.

Tiger King Coin rozszerzy marketing na kraje azjatyckie, współpracując z influencerami i celebrytami w celu promowania ochrony tygrysów w najbardziej wpływowych obszarach świata. Towarzyszyć temu będą postępy technologiczne, które przyniosą większą użyteczność $TKING.

Te czynniki to dopiero początek tego, co oferuje $TKING i planuje stać się filarem ochrony zwierząt w przestrzeni kryptograficznej. Jest tak wiele do zrobienia w tej dziedzinie, że większość ruchów charytatywnych i rzeczniczych jest wciąż w powijakach i osiągnęła zaledwie ułamek swojego potencjału w tej ekscytującej nowej przestrzeni. Rynki kryptowalut mogą generować znaczne zasoby, aby pomóc światowym gatunkom, i to właśnie jest celem społeczności Tiger King, znanej jako #TigerForces.

Projekt z przyczyną

Tiger King Coin ma dużo w kolejce na przyszły rok, aby wesprzeć swoje wysiłki na rzecz ochrony tygrysów. Dzięki wielokrotnie nagradzanym programom, takim jak Tiger King, temat ten jest już bardzo duży. Podobnie monety memów pokazały, w jaki sposób projekty mogą pobudzić społeczności do kierowania potrzebujących organizacji charytatywnych i grup poparcia.

Ponieważ Tiger King Coin rozwija się, stając się głównym kryptograficznym punktem centralnym do czynienia dobra, rok 2022 będzie wielkim rokiem dla projektu, jego społeczności i oczywiście dla tygrysów na całym świecie.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami Tiger King za pośrednictwem strony internetowej , Telegramu i Twittera .

Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy