21 dni temu

Crypto Flipsider News – Bitcoin Hashrate ustawia ATH, YFI skacze o 11% w ciągu 24 godzin, Coraz więcej miliarderów zwraca się do Crypto, Samsung dodaje wsparcie NFT, Bored Ape osiąga nowe szczyty, OKEx przetworzył 21 bilionów dolarów w 2021

Przeczytaj w Digest

 • Hashrate Bitcoina ustala nową ATH, cenę Bitcoina w pierwszy weekend 2022 roku.
 • Yearn.Finance (YFI) nadal osiąga lepsze wyniki niż rynek, skacząc o 11%.
 • Samsung dodaje NFT do inteligentnych telewizorów, sprzedaż i ceny minimalne Bored Apes osiągają nowe szczyty.
 • Obawy inflacyjne Fiata skłaniają wielu miliarderów do kryptowalut.
 • OKEx przetworzył w 2021 r. ponad 25 miliardów transakcji o wartości 21 bilionów dolarów.

Bitcoin Hashrate ustala nowy ATH, cenę Bitcoina w pierwszy weekend 2022 r.

Odzyskując grudniowy spadek, hashrate (moc przetwarzania i bezpieczeństwo dedykowane dla sieci) Bitcoina ustanowił nowy poziom życia pierwszego dnia 2022 roku. Pomimo utraty jednego z największych hubów (Chiny) w 2021 roku, hashrate Sieć Bitcoin od tego czasu odzyskała siły.

1 stycznia hashrate sieci Bitcoin na krótko przekroczył 224,32 eksahash na sekundę (EH/s). W chwili pisania tego tekstu hashrate sieci Bitcoin ustabilizował się na poziomie około 194,8 EH/s.

Roczny wykres hashrate sieci Bitcoin

Wykres cenowy Bitcoina z 1 stycznia. Źródło: Tradingview

Flipsider:

 • Pomimo mieszanych wyników Bitcoina, prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, uważa, że ​​krypto osiągnie 100 tys. USD w 2022 r.

Yearn.Finance (YFI) nadal przewyższa rynek, skacząc o 11%.

Yearn.Finance (YFI) , grupa protokołów działających na blockchainie Ethereum, kontynuuje swoją wyjątkową passę, która przyciągnęła uwagę inwestorów.

Pomimo ogólnego niedźwiedziego kierunku rynku kryptowalut, w ciągu ostatnich 30 dni YFI zyskało ponad 40%. W rezultacie cena YFI wzrosła z 23,1 tys. do 40 tys.

30-dniowy wykres cen dla Yearn.Finance (YFI). Źródło: Tradingview

W chwili pisania tego tekstu YFI wzrósł o 11%, co czyni go największym zyskiem wśród 100 najlepszych kryptowalut. Ostatnie zyski oznaczają, że Yearn.Finance ma teraz kapitalizację rynkową w wysokości 1,5 miliarda dolarów, co daje jej 79. pozycję w rankingu monet.

7-dniowy wykres cenowy dla Yearn.Finance (YFI). Źródło: Tradingview

Flipsider:

Dlaczego powinieneś się troszczyć

Samsung dodaje NFT do telewizorów Smart TV, sprzedaż i ceny minimalne dla znudzonych małp osiągają nowe rekordy

W miarę rozszerzania się użyteczności i przyjmowania niezmiennych tokenów (NFT) , Samsung ogłosił, że włączy obsługę NFT do swojej oferty telewizyjnej 2022. Integracja obsługi NFT sprawi, że Samsung będzie pierwszym dużym producentem telewizorów, który zademonstruje znaczące wsparcie dla NFT.

Zgodnie z zapowiedzią użytkownicy będą mogli przeglądać, kupować i wyświetlać swoje ulubione NFT na swoim telewizorze. Funkcja będzie dostępna w telewizorach Samsung „ MicroLed ”, „ Neo QLED ” i „ The Frame ”.

W miarę jak NFT stają się coraz bardziej popularne, ceny sprzedaży i ceny minimalne dla Bored Ape Yacht Club (BAYC) osiągnęły nowy poziom. Oprócz tego, że jest najlepiej sprzedającą się kolekcją tygodnia NFT, cena minimalna BAYC NFT wzrosła do 287 740 USD.

W ciągu ostatniego tygodnia 287 znudzonych małp zostało sprzedanych za 83,47 miliona dolarów. Skok cen nastąpił po tym, jak megagwiazda hip-hopu Marshall Mathers, lepiej znany pod pseudonimem „Eminem”, kupił Bored Ape NFT za 462 000 dolarów.

Flipsider:

 • Chociaż przestrzeń NFT wciąż rośnie, niektórzy eksperci uważają, że wiele z nich stanie się w przyszłości bezwartościowe.

Dlaczego powinieneś się troszczyć

Obawy Fiata o inflację skłaniają wielu miliarderów do kryptowalut

Przyjęcie kryptowalut zawsze było mieszaną torbą z miliarderami. Podczas gdy tacy jak Warren Buffet ogłosili, że nigdy nie będą właścicielami Bitcoina, inni, tacy jak Michael Saylor, nabyli krypto masowo .

Jednak wraz ze wzrostem strachu przed inflacją w walutach fiducjarnych wielu antykryptomiliarderów zaczyna ponownie przemyśleć swoje stanowisko. Jednym z takich miliarderów jest urodzony na Węgrzech miliarder Thomas Peterffy, którego majątek wynosi 25 miliardów dolarów.

W 2017 roku Peterffy ostrzegał przed przyszłymi zagrożeniami, jakie kontrakty futures na bitcoiny stwarzają dla rynków kapitałowych. Jednak teraz poinformował, że rozsądnie byłoby posiadać 2-3% kryptowalut w swoim portfelu, jako środek ostrożności przed pójściem „do piekła” waluty fiducjarnej. portfel kryptowalut potentata pozostaje nieujawniony.

Ray Dalio , który kiedyś stwierdził, że nie sądzi, aby kryptowaluty „odniosły sukces”, tak jak myślą inwestorzy, ujawnił swój portfel w grudniu. Dalio, który jest teraz pod wrażeniem tego, jak przetrwała kryptowaluta, jest właścicielem Bitcoina i Ethereum.

Flipsider:

 • Podczas gdy kryptowaluty nadal osiągają lepsze wyniki niż gotówka, szeroka frakcja inwestorów wciąż czeka na, ich zdaniem, zbliżający się krach branży.

Dlaczego powinieneś się troszczyć

OKEx przetworzył w 2021 r. ponad 25 miliardów transakcji o wartości 21 bilionów dolarów

Branża kryptograficzna osiągnęła znaczące kamienie milowe w 2021 r., gdy adopcja osiągnęła nowe szczyty. Globalna platforma handlu kryptograficznego OKEx pokazała, jak duży był 2021 rok dla branży kryptograficznej, we własnym raporcie rocznym za 2021 rok.

Według niedawno opublikowanego raportu giełda, która ma ponad 20 milionów użytkowników w 100 różnych krajach, przetworzyła w 2021 r. ponad 25 miliardów transakcji o łącznej wartości 21 bilionów dolarów.

OKEx Earn (produkt o stałej lokacie) przyniósł ponad 5,1 miliarda dolarów w aktywach postawionych i zablokowanych przez użytkowników. OKEx Earn wypłacił również swoim użytkownikom ponad 314 milionów dolarów dochodu pasywnego w 2021 roku.

Centralnym punktem rozwoju giełdy było wprowadzenie nowych funkcji dla traderów. W 2021 roku OKEx notował 220 nowych par na wszystkich rynkach. Oprócz tego giełda dodała nowe funkcje, w tym dedykowany tryb DeFi, ujednolicone systemy kont i tryb depozytu portfelowego.

Flipsider:

 • Podczas gdy kryptowers wciąż się rozwija, brak ujednoliconych globalnych ram regulacyjnych ograniczył jego rozwój w wielu krajach.

Dlaczego powinieneś się troszczyć

  Źródło: dailycoin.com
  Zgarnij darmowe kryptowaluty
  Aktualne airdropy