24 dni temu

Giełda kryptowalut Bit2Me dodaje usługę nagrody „Zarabiaj” jako najnowszy produkt

Bit2Me, wiodąca hiszpańska platforma kryptowalut, ogłosiła uruchomienie Bit2Me Earn, nowej usługi, która oferuje nagrody w wysokości do 20% w postaci kryptowalut posiadaczom kryptowalut, pod warunkiem, że je przeniosą i przechowają. Bit2Me Earn będzie dostępny od 1 stycznia 2022 roku.

Początkowo Bit2Me Earn będzie dostępny do użytku z kryptowalutami, w tym B2M (natywny token Bit2Me), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), USD Coin (USDC) i Tether (USDT). Oferta kryptowalut ma zostać rozszerzona w nadchodzących miesiącach.

Usługa działa z kryptowalutami, w tym stablecoinami, i jest całkowicie bezpłatna z możliwością wypłaty lub dodania kryptowalut w dowolnym momencie. Bit2Me Earn przynosi do 20% nagród w tradycyjnych kryptowalutach i do 300% rocznej stopy procentowej (APY) w B2M, natywnej kryptowalucie wywodzącej się z ekosystemu Bit2Me .

Jest to usługa podobna do stakingu kryptowalut, koncepcji, która odnosi się do akcji trzymania kryptowalut w portfelu w celu wsparcia bezpieczeństwa i działania sieci blockchain. W zamian za to użytkownik otrzymuje nagrody w kryptowalutach.

Dyrektor generalny Bit2Me Leif Ferreira skomentował: „Bit2Me włączyło dwie kluczowe postacie w branży, byłego prezesa Mastercard, Baldomero Falcones i byłego dyrektora generalnego Coinbase Europe, Zeeshana Feroza. Razem z nimi zaprojektowaliśmy najlepszą na świecie usługę w tym aspekcie. Kompletna usługa, dzięki której, w przeciwieństwie do konkurencji, użytkownicy mogą dosłownie generować kryptowaluty jednym kliknięciem, nic nie robiąc. Po prostu przechowując swoje kryptowaluty w portfelu Bit2Me. To wszystko oferuje europejska firma Bit2Me, przejrzysta, z telefoniczną obsługą w siedmiu językach i możliwością doładowania środków w kryptowalutach, ale także przelewem bankowym i kartą z ponad 110 krajów na całym świecie. Jesteśmy naprawdę dumni z wyniku osiągniętego przez nasz ponad 150-osobowy zespół. A to dopiero pierwsza wersja usługi.”

Stakowanie z B2M

Podczas publicznej sprzedaży tokenów B2M tego lata Bit2Me zebrał 17,5 miliona euro plus 2,5 miliona euro we wcześniejszej rundzie prywatnej. Ta suma 20 milionów euro zostanie zainwestowana w rozwój firmy.

Wszyscy użytkownicy Bit2Me obstawiający tokenem B2M będą automatycznie uczestniczyć w puli B2M Farming Pool. Ta funkcja pozwala użytkownikom generować większe nagrody za pomocą swoich tokenów. Oprócz obstawiania, posiadacze B2M mogą uzyskać dostęp do innych korzyści, po prostu przechowując swoje tokeny na platformie. Na przykład B2M umożliwia użytkownikom dostęp do bonusów do 90% opłat za operacje na platformie Bit2Me.

Podobnie token użytkowy firmy umożliwi jej posiadaczom udział w konsultacjach dotyczących zarządzania i odblokuje nowe funkcje i narzędzia w ramach platformy w nadchodzących miesiącach. B2M zintegruje się również z kryptowalutową kartą debetową Mastercard, która ma zostać wkrótce uruchomiona.

Źródło: www.cryptoninjas.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy