21 dni temu

Crypto Carnival 2022 od Rainbow 6ix

Dlaczego karnawał?

Crypto Carnival 2022 jest hostowany przez północnoamerykańską agencję marketingową Rainbow 6ix. To wydarzenie online zgromadzi zdecentralizowane produkty, takie jak pochodne GameFi, i uprości ścieżkę uczestnictwa użytkowników poprzez zrzuty, szczęśliwe losowania i ślepe skrzynki. Nie tylko to, konferencja przygotowała również dla uczestników niesamowite nagrody, takie jak Ethereum i Bitcoin, a jako nagrody najnowsze produkty elektroniczne, takie jak MacBook i iPhone.

Wydarzenie to przyciągnęło inwestorów, zespoły programistów, liderów społeczności, instytucje finansowe, naukowców i pionierów technologii z całego świata. Omówią trendy w blockchain, zaprezentują najnowszą technologię, zaproponują wypróbowania gier łańcuchowych i poszerzą współpracę. W odróżnieniu od tradycyjnych konferencji internetowych, skupiamy się na zabawie tego karnawału, a wszystko to ma umożliwić społeczności blockchain głębsze zrozumienie najnowszych lub istniejących projektów i bezpośrednie doświadczenie produktów z serii gier łańcuchowych.

Rainbow 6ix wierzy, że to nie tyle wirtualna konferencja, co prawdziwa zabawa karnawałowa.

Czego mogę się spodziewać?

  Crypto Carnival 2022 odbędzie się we wtorek 22 lutego 2022 roku. Obecnie z powodzeniem zaprosiliśmy LONDEX Exchange i VirgoCX jako gościnnych prelegentów Crypto Carnival 2022.

VirgoCX dołączy do Crypto Carnival 2022 jako gościnny mówca podczas sesji głównej NFT. NFT było najgorętszym tematem w 2021 roku. VirgoCX i R6 z radością wprowadzają NFT do Crypto Carnival 2022 i ujawniają głębsze zrozumienie tego trendu.

LONDEX dołączy do nas jako gościnny prelegent sesji dotyczącej ekosystemu blockchain. LONDEX to giełda na najwyższym poziomie w branży blockchain. Dołączyli do sesji keynote dotyczącej ekosystemu blockchain, ponieważ ekosystem jest zawsze podstawową strukturą każdego projektu blockchain. Jak zbudować i utrzymać zdrowy ekosystem to ważne pytanie, które powinien brać pod uwagę każdy projekt.

Poza tym mamy ogłosić więcej ekscytujących współpracy. Do Bożego Narodzenia 2021 rejestracja na Crypto Carnival 2022 będzie całkowicie darmowa. Kliknij tutaj, aby zarezerwować bilet dla wczesnego ptaka już teraz!

O Rainbow 6ix

Agencja Marketingowa Rainbow 6ix była pierwotnie zróżnicowanym zespołem składającym się z sześciu marketerów z Ameryki Północnej. Wśród nich niektórzy pochodzili z branży mediów tradycyjnych, a niektórzy od wielu lat działają w branży blockchain. Zebrali się z miłością do blockchain. Wypłynęli z Toronto i razem byli świadkami epickiej historii blockchain. Z żartem „na księżyc” ich misją jest dostarczanie produktów blockchain do odpowiedniej społeczności.

Od organizowania wydarzeń po pomyślnie inkubowane projekty, niezależnie od byków i niedźwiedzi, Rainbow 6ix będzie mocno iść naprzód i nigdy nie zapomni o swoim pierwotnym dążeniu do stania się szybkim pomostem między projektami i społecznościami. Chcą, aby świat kryptowalut był łatwiejszy do zrozumienia, aby każdy mógł doświadczyć cudów blockchain. W ten sposób każdy będzie mógł pozostać w kontakcie z branżą, aby naprawdę zrozumieć Web 3.0.

Dołącz do przyszłości z Rainbow 6ix. Bawmy się razem, tworząc niezapomniane wspomnienia, które należą wyłącznie do użytkowników blockchain.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia .

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy