miesiąc temu

Analiza cen Cosmos: Możliwość zakupu przed 2022 Bull Run w ATOM Coin

Akcja Cosmos Price pokazuje trend byka na wykresie dziennym i proponuje bycze wybicie zaokrąglonego dna w krótszym czasie. Dlatego inwestorzy mogą wkrótce uzyskać doskonałą okazję do zakupu przed końcem 2021 roku.

Kosmos Kluczowe punkty techniczne:

  • Moneta ATOM pokazuje zwyżkowy crossover 20- i 200-dniowej EMA w dziennym przedziale czasowym
  • Wolumen obrotu w ciągu dnia na monecie Cosmos wynosi 842,8 mln USD, co oznacza wzrost o 123,9%.

Cosmos Price Analysis: Buying Opportunity Before 2022 Bull Run In ATOM Coin Price source- Tradingview

Ostatnim razem, gdy omawialiśmy artykuł o Kosmosie 16 grudnia, cena monety wykazywała bycze odwrócenie z przełamaniem poziomu 26 USD. Od tego czasu wybicie zwiększyło dynamikę trendu zwyżkowego, powodując kontynuację trendu wzrostowego.

Cena monety przekroczyła granicę 30 USD i rośnie w kierunku następnego poziomego poziomu. Co więcej, akcja cenowa tworzy zwyżkową świecę z niższym odrzuceniem ceny na wykresie dziennym.

Dlatego wydaje się, że cena monety ATOM będzie wykazywać tendencję wzrostową przez kilka następnych dni i może nawet przekroczyć granicę 35 USD. Co więcej, byczy crossover 20 i 200 EMA zaakcentuje trwający rajd.

Dzienny wskaźnik siły względnej (62) przekracza SMA (14) i linię neutralną (50) i nadal zbliża się do strefy wykupienia.

Wykres 4-godzinnych ram czasowych ATOM/USD

Analiza cen Cosmos: Możliwość zakupu przed 2022 Bull Run w cenie monet ATOM source- Tradingview

Bycze odwrócenie ceny monety Cosmos skutkuje powstaniem zaokrąglonego dna na wykresie 4-godzinnym. Dekolt wzoru znajduje się na poziomie 33 USD, a jego przełamanie najprawdopodobniej spowoduje wzrost cen do poziomu 40 USD.

Jednak traderzy muszą być ostrożni w krótkiej ramce, ponieważ możliwe jest kilka drobnych zniesień w ramach formacji. Dlatego handlowcy muszą pamiętać o zarządzaniu ryzykiem i ilością.

Akcja cenowa na wykresie dziennym sugeruje, że najbliższy poziom oporu dla ceny ATOM to 40 USD i 44 USD za dekoltem 33 USD. Z drugiej strony poziomy wsparcia oscylują w okolicach 30 USD i 26 USD.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy