18 dni temu

Coinbase zauważa, że ​​w przygotowaniu są ulepszenia skalowania Ethereum

Chief Product Officer w Coinbase, Surojit Chatterjee, przeanalizował wyniki rynku kryptowalut w 2022 roku. Zauważył, że nadchodzą wielkie postępy w skalowaniu Ethereum .

Chatterjee to najnowszy dodatek do długiej listy analityków rynku kryptowalut publikujących swoje prognozy dla rynku kryptowalut w 2022 roku.

Chatterjee podziela swój optymizm na temat Ethereum

Chatterjee podzielił się swoim zaufaniem co do kamieni milowych, które Ethereum osiągnie w 2022 roku. Zauważył, że sieć może objąć prowadzenie w Web 3 i całym rynku kryptowalut dzięki zaangażowaniu w osiągnięcie skalowalności.

We wtorek na blogu Chatterjee zauważył, że skalowalność Ethereum poprawi się w 2022 roku, a sieci warstwy pierwszej odnotują znaczny wzrost. „Jestem optymistycznie nastawiony do poprawy skalowalności Eth wraz z pojawieniem się Eth 2 i wielu rollupów L2” – zauważył.

Dyrektor wykonawczy Coinbase wyraził również opinię, że w 2022 r. pojawią się sieci warstwy pierwszej, które koncentrują się na grach i mediach społecznościowych. Przewidywał, że skalowalność sieci przyniesie znaczne postępy z powodu przejścia z sieci warstwy pierwszej do warstwy drugiej.

Według niego sektor kryptograficzny będzie „desperacko poszukiwał ulepszeń w szybkości i użyteczności mostów między L1 i L1-L2. Mosty umożliwią przenoszenie tokenów z sieci warstwy pierwszej do sieci warstwy drugiej.

Skalowalne technologie przyciągające uwagę

CPO mówił również o skalowalnych technologiach, takich jak zk-Rollups. Zauważył, że technologie te „przyciągną uwagę zarówno inwestorów, jak i użytkowników”. Szeroka gama firm skupia się na rollupach zk.

Matter Labs poczynił ogromne postępy w 2021 r. w poszukiwaniu skalowalnych rozwiązań dla sieci warstwy drugiej. Ponadto sektor warstwy drugiej odnotował znaczny wzrost w 2021 r. ze względu na rosnące przyjęcie.

Innym obszarem, w którym Chatterjee przewidywał znaczny wzrost, są aplikacje ukierunkowane na prywatność. Zauważył, że te aplikacje przyciągną uwagę organów regulacyjnych ze względu na ulepszone przepisy dotyczące znajomości klienta i przeciwdziałania praniu pieniędzy.

„Zobaczymy nowe przypadki użycia skoncentrowane na prywatności, w tym aplikacje bezpieczne dla prywatności i modele gier, które mają prywatność wbudowaną w rdzeń” – powiedział. Inne obszary, które również odnotują znaczące poziomy wzrostu w 2022 r., to tokeny niewymienialne, ubezpieczenie DeFi i metaverse.

Twój kapitał jest zagrożony.

Czytaj więcej:

Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy