19 dni temu

Coinbase Executive tworzy prognozy kryptograficzne na rok 2022, mówi Solana (SOL), Avalanche (AVAX) i inne warstwy 1, aby kontynuować wzrost

Dyrektor naczelny amerykańskiej giełdy kryptograficznej Coinbase ujawnia, co według niego czeka rynki kryptograficzne w 2022 roku.

W nowym poście na blogu firmy, dyrektor ds. produktu Surojit Chatterjee mówi, że konkurenci Ethereum (ETH) Avalanche (AVAX) i Solana (SOL) powinni zauważyć znaczną poprawę w tym roku i że pojawią się nowe rozwiązania warstwy 1 (L1).

„Ponieważ witamy kolejne sto milionów użytkowników w krypto i Web3, wyzwania skalowalności dla ETH prawdopodobnie wzrosną…

Trakcja Solany, Avalanche i innych łańcuchów warstwy 1 pokazuje, że w przyszłości będziemy żyć w wielołańcuchowym świecie. Zobaczymy również, jak powstaną nowsze łańcuchy L1, które koncentrują się na konkretnych przypadkach użycia, takich jak gry lub media społecznościowe”.

Chatterjee mówi również, że wierzy, że protokoły zdecentralizowanego finansowania (DeFi) zaczną obejmować regulacje i że z tego powodu duże instytucje zaczną odgrywać większą rolę w DeFi. Twierdzi, że platformy DeFi przyjmujące regulacje wraz ze standardami weryfikacji „znaj swojego klienta” (KYC) przyciągnęłyby niezdecydowanych inwestorów typu blue chip.

“ nadal wahają się, czy wziąć udział w DeFi. Instytucje chcą potwierdzić, że dokonują transakcji tylko ze znanymi kontrahentami, którzy zakończyli proces KYC. Rozwój regulowanego DeFi i atestacji KYC w łańcuchu pomoże instytucjom zyskać zaufanie do DeFi.

Dyrektor wykonawczy przewiduje również, że znane marki pójdą w ślady Coca-Coli i Charmin, uczestnicząc w metawersie i wykorzystując tokeny niewymienne (NFT).

„Prawdopodobnie zobaczymy więcej interesujących inicjatyw marketingu marki z wykorzystaniem NFT. NFT i metaverse staną się nowym Instagramem dla marek.

I podobnie jak na Instagramie, wiele marek może zacząć jako NFT native. Zobaczymy również wiele innych celebrytów skaczących z modą i używających NFT do wzmocnienia swojej osobistej marki.

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Eduard Muzhevskyi

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy