miesiąc temu

Coin Bureau mówi, że Metaverse Token Gala Games ma potencjał

Coin Bureau podzielił się swoim punktem widzenia na temat projektu kryptograficznego Metaverse Gala Games i powiedział, że ma on większy potencjał w branży.

Branża kryptowalut to część możliwości dla tych ludzi, którzy doskonale rozumieją obecny trend w kryptowalutach. I zgodnie z punktami widzenia ekspertów, projekty kryptograficzne oparte na Metaverse są obecnie lepszą okazją dla inwestorów kryptograficznych. Jednak jest niewielu ekspertów, którzy uważają, że Metaverse nie jest nowym trendem, zamiast tego web3 powinien być nowym trendem w branży kryptograficznej.

Ostatnio pseudonimowy gospodarz „Guy” z Coin Bureau wyjaśnił, dlaczego są uparty w grach Metaverse Token Gala.

Guy powiedział, że spodziewa się, że Gala może być kolejnym wschodzącym aktywem kryptograficznym w tej branży na liście tokenów Metaverse. Gospodarz twierdził również, że Gala zdobyła wybitną pozycję w branży kryptograficznej w porównaniu z innymi podobnymi rodzajami projektów kryptograficznych.

Gala to kryptograficzny projekt gier oparty na blockchainie Ethereum, który pozwala użytkownikom grać i zdobywać tokeny. A także użytkownicy mogą łatwo kupować i sprzedawać swoje przedmioty kolekcjonerskie, zarobki w grach, w formie NFT.

Gospodarz przewidział również, że Gala może uzyskać większą adopcję w branży kryptograficznej w kategorii projektów gier Blockchain, a także może dać lepszą konkurencję w stosunku do Axie Infinity ($AXS) .

Jednak Host zauważył, że Gala nadal potrzebowała dwukrotnego wzrostu kapitalizacji rynkowej, aby zrównać się z nieskończonością Axie. On dodał:

„Zakładając, że obecna kapitalizacja rynkowa GALA jest prawidłowa, nadal ma ona dużo miejsca na rozwój w porównaniu z innymi kryptowalutami w tej niszy. Teraz liderem w tej niszy jest oczywiście Axie Infinity i jeśli GALA dogoni AXS, będzie to 2x, zakładając, że kapitalizacja rynkowa AXS pozostanie taka sama.”

Jednak Guy podzielił się swoim upartym charakterem na Gali, ale poza tym powiedział, że projekt kryptograficzny Gala może mieć problemy, ponieważ programiści opierali się na „stronie podaży”, zalewając grę milionami $ GALA każdego tygodnia, aby nagrodzić założycieli notatki.

Przeczytaj także: Darowizny na cele charytatywne Crypto wzrosły 6-krotnie w ciągu ostatniego roku: Raporty

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy