21 dni temu

Handel COCOS/INR na WazirX

Plemię Namaste! 🙏

Handel Cocos-BCX odbywa się na żywo na WazirX i możesz kupować, sprzedawać i handlować COCOS na naszym rynku INR i USDT .

Handel COCOS/INR jest dostępny na WazirX! Udostępnij to

O COCOS

COCOS-BlockChain Expedition (BCX) to platforma poświęcona budowaniu „nowej generacji cyfrowej gospodarki gier”. Cocos-BCX ma programowalną sieć główną działającą na żywo, która opiera się na mechanizmie konsensusu delegowanego dowodu udziału (DPoS).

Cocos zamierza zapewnić „całkowicie nowe wrażenia z gier”. W szczególności jego wrażenia z gry są dostarczane w czterofazowym podejściu. Chociaż zaczyna się od użycia wymiennych tokenów dla gospodarki w grze, jej ostatecznym celem jest pełne przejście na blockchain.

  • Cena handlowa (w ciągu ostatnich 24 godzin): 2,06 USD
  • Globalna kapitalizacja rynkowa (w ciągu ostatnich 24 godzin): 86 387 441 USD
  • Globalny wolumen obrotu (w ciągu ostatnich 24 godzin): 11 388 163 USD
  • Dostawa w obiegu: 42 015 868,00 COCOS
  • Całkowita podaż: 100 000 000 COCOS

Podziel się tym ze znajomymi

Udanego handlu! 🚀 Ostrzeżenie o ryzyku: handel kryptowalutami jest obarczony wysokim ryzykiem rynkowym. Upewnij się, że przeprowadzasz wystarczającą ocenę ryzyka podczas handlu nowo notowanymi tokenami, ponieważ często podlegają one dużej zmienności cen. WazirX dołoży wszelkich starań, aby wybrać monety wysokiej jakości, ale nie będzie odpowiedzialny za Twoje straty handlowe.

Źródło: wazirx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy