22 dni temu

Współzałożyciel platformy Crypto Lending Platform mówi, że instytucje i realia makroekonomiczne mają zmusić Bitcoin do sześciu cyfr

Współzałożyciel i partner zarządzający Nexo w zakresie pożyczek kryptowalutowych, Antoni Trenchev, nie zniechęca się niedźwiedzią akcją cenową Bitcoina (BTC) w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W nowym wywiadzie Trenchev mówi MSNBC, że jego zdaniem Bitcoin osiągnie 100 000 $ do połowy 2022 roku.

Bitcoin jest obecnie wyceniany na 46 083,28 USD, czyli o ponad 6,8% mniej niż wyceniony miesiąc temu.

Pomimo spadku Trenchev wymienia dwa proste powody swojej bystrości.

„Widzimy, że adopcje instytucjonalne trwają po cichu.

Firmy budujące swoje skarby, wypełniające się Bitcoinem, a także szerszy temat realiów makroekonomicznych.

Moim zdaniem tanie pieniądze zostaną, co jest świetne dla kryptowalut, które są zabezpieczeniem przed inflacją i złotem 2.0”.

Urzędnicy Rezerwy Federalnej zapowiedzieli niedawno , że planują ograniczyć zakupy aktywów i podnieść stopy procentowe w przyszłym roku w celu walki z inflacją.

Choć może to oznaczać kłopoty dla rynków kryptowalut, Trenchev nie dotyczy planu.

„Jestem przekorny, szczerze myślę, że jak tylko zobaczymy podwyżkę stóp, to będzie to spadek w akcje i rynek obligacji,

I szczerze mówiąc, w ciągu ostatnich kilku lat nie widzieliśmy zbytniej woli politycznej, by przeforsować jakąkolwiek korektę na tradycyjnych rynkach finansowych”.

Trenchev argumentuje również, że z powodu wyzwań związanych z walutą i bankowością centralną inne kraje Ameryki Łacińskiej są silnymi kandydatami do podążania za Salwadorem pod względem przyjęcia Bitcoina jako prawnego środka płatniczego.

i

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Vectorpocket/Chuenmanuse

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy