17 dni temu

ClearDAO DeFi Pochodne Listy Fabryki Na KuCoin

Singapur, Singapur, 7 stycznia 2022, Chainwire

ClearDAO ogłosiło, że token projektu CLH będzie notowany na KuCoin 7 stycznia o godzinie 13:00 UTC. Para handlowa CLH/USDT zostanie udostępniona użytkownikom giełdy. ClearDAO to pierwszy projekt KuCoin Spotlight z 2022 roku.

ClearDAO pozyskał 3 miliony dolarów ze sprzedaży nasion i prywatnej. Do inwestorów strategicznych należą Huobi Ventures, LD Capital, KuCoin Labs, WOO Ventures, Gate.io, Redline DAO, VRM, StillWater Research i inni.

ClearDAO buduje zdecentralizowaną fabrykę kryptowalutowych instrumentów pochodnych, aby zapewnić programistom SDK i narzędzia przyspieszające rozwój kryptowalutowych instrumentów pochodnych i rynków. Do tej pory projekt zakończył opracowywanie szablonów opcji, notatek, wieczystych kontraktów terminowych i CDS. Projekt ma strategię multi-blockchain i obsługuje już Ethereum, BSC, Solana i Arbitrum.

W porównaniu z tradycyjnymi finansami sektor instrumentów pochodnych w branży kryptograficznej jest w powijakach. Trzy główne punkty bólu to:

  1. Brak odmiany pochodnej.
  2. Brak zarządzania ryzykiem.
  3. Brak instrumentów pochodnych dla nowych klas aktywów, takich jak NFT.

W miarę dojrzewania DeFi i wdrażania kryptowalut przez instytucje ClearDAO uważa, że ​​udział w rynku instrumentów pochodnych wzrośnie w przewidywalnej przyszłości. Umożliwiając programistom tworzenie szytych na miarę instrumentów pochodnych i obniżając barierę wejścia, ClearDAO przyspiesza rozwój sektora instrumentów pochodnych.

Doświadczenie użytkownika jest głównym celem ClearDAO. W ramach projektu miesiąc temu uruchomiono platformę handlu barierami typu proof-of-concept w kilku sieciach testowych. Od tego czasu ponad 3000 uczestników wypróbowało rynek i dostarczyło informacje zwrotne od użytkowników. ClearDAO ma na celu zapewnienie przejrzystego i prostego interfejsu użytkownika, dzięki czemu użytkownicy mogą intuicyjnie realizować transakcje, które chcą wykonać.

Zgodnie z planem projektu, ClearDAO uruchomi Clear SDK v1.0 w pierwszym kwartale 2022 roku. W tym samym kwartale projekt rozpocznie program dla deweloperów, aby zapewnić obiecującym zespołom deweloperskim wsparcie techniczne, finansowanie i zasoby marketingowe. Ekosystem ClearDAO będzie składał się z wielu giełd instrumentów pochodnych prowadzonych przez wiele zespołów, oferujących użytkownikom bardzo różne rodzaje produktów pochodnych.

Para handlowa CLH/USDT jest już dostępna na KuCoin i Gate.io.

O ClearDAO

ClearDAO zajmuje się derywatami DeFi, budując infrastrukturę dla konfigurowalnych instrumentów pochodnych. Clear SDK zapewnia szablony i narzędzia, które umożliwiają programistom i handlowcom łatwe tworzenie opcji, not, kontraktów terminowych i swapów oraz uruchamianie rynków w celu ułatwienia handlu tymi produktami. Budujemy wielołańcuchowy ekosystem, w którym giełdy członkowskie oferują unikalne produkty pochodne, wszystkie obsługiwane przez ClearDAO.

– Strona internetowa: https://cleardao.com/

– Twitter: https://twitter.com/clear_dao

– Telegram: https://t.me/cleardao

– Średni: https://medium.com/@clear_dao

Łączność

PR

  • Heidi
  • WyczyśćDAO
  • witam@cleardao.com
Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy