20 dni temu

Cion Digital zabezpiecza fundusze na rozbudowę platformy do orkiestracji blockchain

Cion Digital, twórca korporacyjnej platformy do orkiestracji blockchain SaaS, ogłosił we wtorek, że zamknął ostatnią rundę finansowania zalążkowego na 12 milionów dolarów. Runda była nadzorowana przez Green Visor Capital i 645 Ventures, którzy od tego czasu weszli do rady dyrektorów Cion Digital. Ponadto uczestnikami byli również Cota Capital, Epic Ventures, Hourglass Capital Partners, BAT Ventures, Greycroft i Ulu Ventures.

Po podwyżce firma poinformowała, że ​​zamierza przeznaczyć te środki na swoje nowe centrum zasobów i rozwoju w Pune w Indiach, aby dalej rozwijać infrastrukturę płatniczą projektu.

Tam zespół ma nadzieję wprowadzić nowe metody adopcji kryptowalut dla tradycyjnych usług finansowych w ramach ich obecnej platformy orkiestracyjnej. Ponadto fundusze te zostaną wykorzystane do forsowania nowych standardów w zakresie interoperacyjności.

Według współzałożyciela Cion Digital, Snehala Fulzele, jego model biznesowy będzie składał się ze stałej, miesięcznej opłaty za platformę oprócz opłaty transakcyjnej, która będzie skalowana w zależności od liczby przetwarzanych zasobów cyfrowych.

Cion Digital powiedział, że ma nadzieję wykorzystać te rozszerzone funkcje, aby dotrzeć do szerszej, bardziej zróżnicowanej puli klientów. Te rozszerzone funkcje obejmują protokół pożyczek fintech, który zapewnia klientom łatwy sposób inwestowania w krypto, a także umożliwia klientom zaciąganie pożyczek fiducjarnych przy użyciu krypto jako zabezpieczenia oraz protokół do handlu pojazdami, który jest w stanie stworzyć krypto-finansowanie plan skierowany do młodszych konsumentów.

Źródło

Źródło: cointelegraph.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy