18 dni temu

Chainlink (LINK) zbliża się do czasu podjęcia decyzji, według analityka ds. kryptowalut Benjamina Cowena – oto dlaczego

Według analityka kryptograficznego Benjamina Cowena Chainlink (LINK) zaczyna odzyskiwać ważne poziomy, które musi odzyskać po trudnym 2021 roku.

Cowen mówi swoim 680 000 subskrybentom YouTube, że inwestorzy powinni zwracać uwagę na to, czy LINK jest powyżej lub poniżej „pasma wsparcia hossy”, wskaźnika technicznego będącego kombinacją 20-tygodniowej prostej średniej ruchomej (SMA) i 21-tygodniowego wykładniczego ruchu średnia (EMA).

Według analityka, we wtorek pasmo wsparcia dla hossy Chainlink wahało się od 25 do 26,40 USD. LINK przekroczył ten poziom w środę i w momencie pisania tego artykułu wyceniany jest na 26,43 USD.

LINK to kryptowaluta zaprojektowana w celu zachęcania do korzystania z sieci Oracle Chainlink, która łączy inteligentne kontrakty i umożliwia każdemu blockchainowi dostęp do danych w świecie rzeczywistym.

Cowen zauważa, że ​​wycena LINK w stosunku do Ethereum (ETH) spadła od sierpnia 2020 r. Analityk przewiduje, że Chainlink może „wyrwać się z tego brutalnego trendu spadkowego” w stosunku do ETH, o ile przełamie pasmo hossy LINK/ETH.

„Kluczową rzeczą do obejrzenia jest to, czy może przełamać pasmo wsparcia hossy?

Czy może to przerwać i przynajmniej zatrzymać krwawienie? Mam na myśli przynajmniej odejście na boki.

Po prostu zatrzymaj krwawienie i pokaż, że koszt alternatywny nie jest zbyt wysoki”.

i

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/David Sandron/Vit-Mar

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy