17 dni temu

Prognoza Cen Sieci Celer 2022: Analiza Rynku i Opinie

Pomimo złych nastrojów rynkowych analitycy uważają, że ta kryptowaluta wzrośnie w przyszłym roku, przygotowując grunt pod wyścig o narracje dotyczące prognoz cenowych sieci Celer. Prognozy są wyjątkowe, a niektóre potwierdzają wcześniejsze prognozy cen sieci Celer na 2025 r.

W oparciu o cenę sieci Celer możemy przetestować wagę każdej prognozy cen CELR i ocenić jej dokładność w oparciu o każdą inną prognozę ceny tokena CELR opublikowaną w Internecie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby podjąć świadomą decyzję w sprawie CELR w 2022 roku.

Przewidywanie cen w sieci Celer | Wstęp

W momencie dokonywania tej prognozy cenowej CELR, kryptowaluta CELR była sprzedawana po 0,07994 USD, zgodnie z danymi CoinMarketCap . Sieć przyciągnęła łączną kapitalizację rynkową w wysokości ponad 488 milionów dolarów, w pełni rozwodnioną do imponującej kwoty 796 milionów dolarów.

2021 był wielkim rokiem dla CELR, ale co czeka nas w 2022? CELR osiągnął wiele wyższych szczytów, a świeży kapitał naciął krypto, aby wykazać niesamowitą wydajność. Przez cały czas zainteresowanie CELR gwałtownie wzrosło w tym roku: przesuwając prognozy cen sieci CELR w kierunku stref zwyżkowych.

Celer Network jest zaawansowana w opracowywaniu szybkich, bezpiecznych i tanich aplikacji blockchain, które będą udostępniać zdecentralizowane aplikacje masom. Ponieważ inwestorzy domagają się tokenów CELR, jedyną rzeczą, która powstrzymuje CELR przed osiągnięciem większych wyżyn, jest niesprawiedliwość wobec warunków rynkowych.

Przewidywanie cen w sieci Celer: Analiza techniczna

Zacznijmy analizę techniczną prognoz CELR od zbadania miesięcznej historii cen w celu określenia ogólnych nastrojów rynkowych.

Miesiąc Cena otwarcia Cena zamykająca Miesiąc najwyższy
listopad 2021 0,1206 USD 0,113 USD 0,1662 USD
Październik 2021 0,1383 $ 0,1206 USD 0,1787 USD
wrzesień 2021 0,0481 USD 0,1383 $ 0,1987$
sierpień 2021 0,0328 USD 0,0481 USD 0,0523 USD
lipiec 2021 0,0293 USD 0,0328 USD 0,0338 USD
czerwiec 2021 0,0462 USD 0,0293 USD 0,0497 USD
maj 2021 0,0659 USD 0,0462 USD 0,0814 USD

Cenie Celera brakuje woli do ustalenia jakichkolwiek odchyleń, co widać w jego akcji cenowej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. CELR prawdopodobnie ponownie przetestuje natychmiastowy poziom wsparcia, jeśli nie przebije się przez górną barierę.

Ta krypto odnotowała wzrost o około 42% w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zwyżka uniemożliwiła CELR katastrofalne prognozy cen tokenów CELR, ale byki nie zdołały utrzymać masywnego wzrostu. Od tego czasu token CELR cofnął się i obecnie kosztuje od 0,1044 do 0,0580 USD.

Pokazana tutaj akcja cenowa sugeruje brak impetu. Chociaż natywna waluta sieci Celer może próbować przebić się przez poziom oporu 0,1044 USD, niepowodzenie prawdopodobnie spowoduje 15% korektę do 0,0702 USD.

Przewidywanie cen w sieci Celer
Źródło: TradingView

Jak wspomniano, poziom ten ma kluczowe znaczenie dla prognozowania cen sieci Celer i określi los CELR w 2022 roku. Ponowne pojawienie się presji zakupowej wokół tego poziomu może spowodować wzrost CELR o 15% do 0,0885 USD. Jeśli inwestorzy zdecydują się nadepnąć na gaz, CELR może rozbić 0,1044 USD i rzucić się na 0,1667 USD.

Przewidywanie cen w sieci Celer
Źródło: TradingView

Byczy scenariusz po reteście 0,0580 USD opiera się na optymizmie i założeniach. Na tym poziomie prawdopodobnie pojawi się ruch boczny, ale załamanie wskaże, że bliski jest niedźwiedzi los dla tokena CELR. Jeśli CELR zapewni spójne zamknięcie powyżej 0,1044 USD, stworzy wyższy szczyt, potwierdzając zwyżkową tezę o przewidywaniu cen CELR. W tej sytuacji cena tokena Celer może wzrosnąć, aby w najbliższej przyszłości przetestować poziom oporu 0,1667 USD.

Przewidywanie cen CELR: opinie rynkowe

Aby dokonać realistycznej i wiarygodnej prognozy cenowej sieci Celer, konieczne jest spojrzenie wstecz na to, jak rynek traktuje token CELR i samą sieć. W tej sekcji rozważymy analizę systemów prognostycznych i innych ekspertów handlowych.

Jako jeden z najważniejszych altcoinów na rynku, token CELR zebrał wiele pochwał i sceptycyzmu, które przełożyły się na bycze i niedźwiedzie przewidywania. Te prognozy cen tokenów CELR pokazują stosunek inwestorów do sieci emitującej.

Prognoza cen sieci Celer na okres styczeń – luty

Gov. Capital

Prognoza cen sieci Gov.Capital Celer na okres styczeń – luty daje CELR kolejną dawkę życia, przewidując, że moneta jest gotowa na 15% wzrost. Przy przewidywanym maksimum na poziomie 0,16 USD, CELR wygląda na naładowaną, aby zarezerwować średnią cenę 0,11 USD w pierwszych dwóch miesiącach 2022 roku.

CoinCodex

Prognoza cen sieci CoinCodex Celer na okres od stycznia do lutego uwzględnia CELR, tworząc bazę pod koniec 2021 r., zapewniając możliwość zakupu przed wybuchem CELR. Potwierdzenie wzrostu może potwierdzić prognozę ceny tokena CELR, której celem jest 0,12.

Prognoza cen sieci Celer na resztę roku

Portfel Inwestor

Prognoza cen sieci WalletInvestor Celer na pozostałą część roku przewiduje, że cena CELR przygotowuje się do wznowienia trendu wzrostowego, zbliżając się do marki lub punktu krytycznego. Prognoza wyznacza drogę do średniej ceny handlowej na poziomie 0,183 USD przez resztę roku.

HandelBeast

Prognoza cen TradingBeast na styczeń – luty przewiduje 15% odbicia ulgi, ponieważ odbija się od istotnego poziomu wsparcia, konsolidując zwyżkowy wysiłek, by wybić się powyżej 0,1 USD. Cena przygotowuje się do startu, patrząc na 0,13 USD po krótkim postoju na poziomie 0,96 USD.

Prognoza cen sieci Celer na następny rok

DigitalCoin

Prognoza cen sieci DigitalCoin Celer na przyszły rok opiera się na tokenie CELR, zapewniając możliwość zakupu, zanim kryptowaluta wzrośnie o 15% w ciągu roku. Przewiduje się, że moneta może wzrosnąć do 0,11 USD w ciągu roku. PricePrediction Prognoza cen sieci Celer na przyszły rok pokazuje, że cena CELR prawdopodobnie wzrośnie o 25% po tym, jak token przełamie dwumiesięczną przeszkodę. Oczekuje średniej ceny 0,11 USD i możliwego testu 0,13 USD w przyszłym roku.

Eksperci i influencerzy kryptowalut

Sieć WakefulExpert Celer przewiduje, że wykresy wzrosną o 400%, jeśli CLR pokona główne przeszkody w 2022 roku. Prognoza zakłada 4 dolary w 2025, budując z testu 1 dolara w konfiguracji z 2022 r. z pulą płynności, która prawdopodobnie wykorzysta okazję do zakupu.

Prognozy cenowe HarmonicPicthforks CELR pokazują, że najbardziej prawdopodobny kierunek dla CELR wydaje się być byczy, a zewnętrzne metryki zapewniają zwrot w kierunku roszczenia. Cena CELR jest pozycjonowana na testowanie 1,243 USD po utworzeniu bazy na poziomie 0,687 USD.

Najnowsze wiadomości i wydarzenia dotyczące sieci Celer

Niedawno Celer Network uruchomił cBridge 2.0 w sieci głównej. Uruchomienie oferowało użytkownikom wsparcie w zakresie przesyłania USDT, USDC i ETH przez BSC, Fantom, Polygon i inne w ciągu kilku minut. Znacząco obniża również koszt dokonywania takich przelewów.

Ten produkt ułatwia dostawcom płynności wydajne działanie w sieci bez narzutów związanych z obsługą węzłów cBridge. Celem jest poprawa doświadczenia użytkownika i tworzenie wartości dla tokenów CELR poprzez bezpośrednią integrację.

Polecamy również: Przewidywanie cen Pundi X

Często zadawane pytania

Co to jest sieć Celer?

Celer Network to platforma warstwy 2 zaprojektowana w celu ułatwienia szybszych, bezpiecznych i przystępnych cenowo aplikacji blockchain do uruchamiania na innych blockchainach. Jej misją jest przybliżanie masom aplikacji i produktów opartych na blockchain.

Jak kupić sieć Celer?

Token CELR jest dostępny na wielu giełdach, w tym na Binance, Bithumb, OKEx, Crypto.com i wielu innych najlepszych giełdach w branży.

Do czego służy CELR?

Token CELR jest natywną walutą sieci Celer i służy do ułatwiania transakcji oraz płacenia za usługi i produkty w ekosystemie. Zasila sieć i umożliwia użytkownikom dostęp i czerpanie korzyści z blockchain.

Przewidywanie cen CELR: Werdykt

Przewidywanie cen CELR wydaje się być coraz bardziej komfortowe, ponieważ sieć nadal masowo argumenty za blockchainem. CELR stał się znaczącą siłą w 2021 r., a ta prognoza cen sieci Celer wskazuje tylko na większe zyski w 2022 r.

Źródło: coindoo.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy