16 dni temu

Celer Network integruje się z Aurora, aby umożliwić mostki cross-chain

Rozwiązanie do skalowania warstwy 2 poza łańcuchem, Celer Network ogłosił udane wsparcie mostkowania dla Aurora, sieci skalującej EVM, która działa na protokole NEAR, aby wykorzystać swoje wielołańcuchowe mosty, takie jak sharding i szybka finalność. Dzięki partnerstwu oświadczenia na blogu umożliwiłyby użytkownikom łączenie USDC, USDT i WETH w modelu opartym na puli płynności bezpośrednio między Aurora i 11 innymi sieciami wspieranymi przez Bridge.

Jak stwierdzono w komunikacie prasowym,

Aby zwiększyć płynność, Celer uruchomi programy wydobywania płynności dla tych pul po ich uruchomieniu. Idąc dalej, Aurora dołączy do Celer w promowaniu Open Canonical Token Standard w swoim ekosystemie. Standard umożliwia protokołom i łańcuchom jednoczesne wdrażanie wielu rozwiązań pomostowych, a także zarządzanie limitami transferu między łańcuchami w różnych rozwiązaniach poprzez przypisywanie i dostosowywanie limitów transferu zgodnie z ich preferencjami dotyczącymi opłat, szybkości ostateczności i statusów mosty.

Zgodnie z postem uruchomienia, wsparcie cross-chain firmy Celer w Aurorze rozpocznie się początkowo od takich aktywów, jak BUSD, BNB, MATIC, AVAX, FTM, CELO, MOVR z ich rodzimych sieci, co oznacza bezpieczniejsze i bardziej elastyczne podejście ułatwiające interoperacyjność między Aurora i szerszą sieć blockchain.

Aurora to maszyna wirtualna Ethereum działająca na protokole NEAR , zapewniająca programistom rozwiązanie do wdrażania aplikacji na kompatybilnej z Ethereum, wysokoprzepustowej, skalowalnej i bezpiecznej w przyszłości platformie, a także niskie koszty transakcji dla użytkowników. Platforma jest wspierana finansowo przez znane firmy venture capital, takie jak Pantera Capital, Electric Capital, Dragonfly Capital, Three Arrows Capital i Alameda Research.

Celer Network – krótki przegląd

Firma Celer Network została założona w 2018 roku przez zespół inżynierów, którego celem jest oferowanie użytkownikom bezpiecznych, szybkich, tanich, łatwych w użyciu, a także codziennych transakcji poza łańcuchem, zarówno dla inteligentnych kontraktów, jak i płatności. Mówi się, że projekt jest częścią ekosystemu Polkadot i jest uważany za pierwszy stworzony za pomocą frameworka Substrate. Oprócz tego sieć Celer znana jest również z obsługi dApps, a także różnych modeli kryptoekonomicznych w celu zachęcenia do korzystania z rozwiązań skalowalności zapewnianych przez infrastrukturę warstwy 2.

Źródło: www.tronweekly.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy