23 dni temu

Cardano pokazał najwyżej ocenioną aktywność dewelopera kryptowalut: Santiment

Według raportu projekt Cardano osiągnął najwyższy poziom w branży kryptograficznej pod względem wyższych prac związanych z rozwojem kryptowalut.

Cardano to szósty projekt kryptograficzny w tej branży kryptograficznej. Sieć Cardano Blockchain pracuje nad konsensusem Proof-of-stake. Zespół programistów projektu Cardano znany jest z tego, że pracuje nad pracami rozwojowymi związanymi z kryptowalutami i blockchainem zamiast nad różnymi rodzajami strategii marketingowych.

Firma Santiment zajmująca się analizą kryptowalut opublikowała raport na temat rankingu aktywności deweloperów kryptowalut w projektach kryptograficznych, takich jak Ethereum, Gnosis, Solana, Polkadot, Cardano, Kusama itp.

Santiment odkrył, że Cardano znajduje się na szczycie listy najlepszych projektów kryptograficznych. W ciągu ostatniego roku Cardano wykonało ogromną ilość prac rozwojowych. Po tym Kusama i Polkadot są na drugim miejscu.

Kusama to przedprodukcyjny projekt kryptograficzny Polkadot, który zapewnia prawdziwy ekosystem ułatwiający eksperymenty na projektach kryptograficznych, podobnie jak testnet.

Pod trzecim numerem są tylko 3 projekty kryptograficzne, są to Ethereum, Gnosis i Solana. Lista 20 najlepszych obejmuje Cosmos, Elrond, IOTA, Flow, Celo, Chainlink i Decentraland.

Aktywność kryptograficzna programistów jest mierzona za pomocą publicznego repozytorium GitHub projektu. GitHub jest obecnie najlepszą platformą dla każdej społeczności programistów kodu, niezależnie od tego, czy jest to krypto, czy nie.

Źródło: Świadomość

Santiment zauważył, że wszystkie prace rozwojowe nie mają wpływu na sukces krótkoterminowy, większość prac rozwojowych wykazywała oznaki sukcesu długoterminowego.

„(Aktywność Crypto Developer) jest dość niedocenianym wskaźnikiem sukcesu projektu, ponieważ pokazuje comiesięczne zaangażowanie zespołu w tworzenie działającego produktu, dopracowywanie i aktualizowanie jego funkcji oraz pozostawanie wiernym długoterminowej mapie drogowej”.

Santiment również wyraźnie wspomniał w swoim raporcie, że wykluczył wszystkie działania rozwojowe tych projektów kryptograficznych, które nie są dostępne w publicznych katalogach GitHub. Ponieważ większość projektów kryptograficznych wykonała osobne prace rozwojowe, oprócz rzeczywistej mapy drogowej, aby naprawić dodatkowe rzeczy.

„(niektóre projekty) pokazują zawyżoną aktywność deweloperską, po prostu omawiając, co zamierzają zbudować, nie budując tego”.

Przeczytaj też: Włoski prywatny bank pozwoli Bitcoinowi kupować i sprzedawać usługi

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy