17 dni temu

Prognoza Cen Cardano 2022: Analiza Rynku i Opinie

Zabójcy Ethereum nie trzeba przedstawiać dzięki pasm sukcesów w 2021 roku, ale kluczowym wnioskiem z tej prognozy cen Cardano na 2022 jest to, że nadchodzi nowy rok z zestawem wyzwań i możliwości.

Podczas gdy inwestorzy mają nadzieję, że pewnego dnia ADA poleci na Księżyc, zespół stojący za Cardano patrzy na odległe gwiazdy. Mówiąc w przenośni, kompleksowe badanie czynników fundamentalnych i technicznych pomoże nam w ustaleniu dokładnej prognozy cen Cardano .

Prognoza cen Cardano | Wstęp

W momencie pisania tej prognozy cenowej ADA, według CoinMarketCap , ADA handlowała po 1,32 USD . Kapitalizacja rynkowa sieci Cardano wynosiła w tym czasie ponad 44 miliardy dolarów, w pełni rozwodniona do prawie 60 miliardów dolarów.

Cardano wszedł w grę z altruistycznym celem stworzenia platformy dla inteligentnych kontraktów, która mogłaby skalować się i działać skuteczniej lepiej niż Ethereum – stąd przydomek „ zabójca ethereum ”. Jego pierwsi inwestorzy bardzo skorzystali z sukcesów sieci dzięki monety ADA.

Dzieje się tak pomimo ostrej konkurencji ze strony większej monety ETH i szeregu innych alternatyw Ethereum. Uruchomienie sieci mainnet usunęło poważną przeszkodę w prognozowaniu cen kryptowalut ADA, pozostawiając inwestorów bardziej upartych niż na początku 2021 r.

Przewidywanie cen Cardano: analiza techniczna

Historia cen i wzorce handlowe ADA sprawią, że każda prognoza cen Cardano na 2025 r. znajdzie się w szerszym kontekście, jednocześnie kwalifikując niektóre i dyskwalifikując inne. Oto podsumowanie ceny handlowej ADA w ujęciu miesięcznym:

Miesiąc Cena otwarcia Cena zamykająca Miesiąc najwyższy
grudzień 2021 1,55 USD 1,38 USD 1,76 USD
listopad 2021 1,96 USD 1,55 USD 2,38 USD
Październik 2021 2,12 USD 1,96 USD 2,37 zł
wrzesień 2021 2,77$ 2,12 USD 3,10 USD
sierpień 2021 $1,32 2,77$ 2,97 USD
lipiec 2021 1,38 USD $1,32 1,49 USD
czerwiec 2021 1,74 USD 1,38 USD 1,89 USD

Cena Cardano znacznie się poprawiła, odkąd osiągnęła najniższy poziom 1 USD. Zwrot powyżej poziomu 1,85 USD daje kupującym i długoterminowym inwestorom ADA znaczące wsparcie psychologiczne, że token Cardano może ponownie wzrosnąć w 2022 roku.

ADA napotyka na krótkoterminowy opór na poziomie 38,2% zniesienia Fibonacciego na poziomie 2,47 USD i 2,31 USD. Będzie musiał zamknąć się powyżej tych poziomów, aby zapobiec kontynuacji sprzedaży w najbliższym czasie. Najlepiej byłoby, gdyby rozmach był wystarczający do zamknięcia powyżej 2,91 USD, ale może to nie być możliwe.

Po wrześniowym błyskawicznym krachu ADA odnotowała niefortunne przejście z hossy na warunki panujące na rynku bessy. Niekoniecznie oznacza to, że ADA wchodzi na rynek bessy, ale rozmach, jakim cieszył się token Cardano, osłabł na tyle, że wywołał nerwowość inwestorów.

Mimo to istnieją pewne oznaki uzasadniające zwyżkową prognozę cen Cardano na wskaźnikach ruchu kierunkowego. Na początek istnieje wiele byczych rozbieżności między wykresem świecowym a indeksem złożonym, co wskazuje na bycze prognozy cenowe ADA.

Przewidywanie cen Cardano
Źródło: TradingView

ADA walczy z potężnym punktem przegięcia na poziomie 1,85 USD. Jest to ostatnia, główna strefa wsparcia dla ADA przed szybkim spadkiem do obszaru wartości 1,19 USD i 0,91 USD. Jednak każda próba zepchnięcia ADA poniżej tego poziomu byłaby trudna.

Przewidywanie cen Cardano
Źródło: TradingView

Jeśli token ADA znajduje się nad chmurą, prawdopodobnie wsparcie zostanie potwierdzone. Następnym logicznym posunięciem może być nowy wyższy dołek. Marsz w kierunku 3 USD prawdopodobnie będzie kontynuowany w tym scenariuszu. Inwestorzy będą musieli zwrócić szczególną uwagę na cenę tokena, jeśli spadnie poniżej 1,19 USD i 0,91 USD. W tej niedźwiedziej prognozie cen kryptowalut ADA może nastąpić gwałtowny i szybki spadek.

Prognoza cen Cardano: opinie rynkowe

Rynek wciąż stara się wypracować wyraźne oko do ADA, różniące się od innych altcoinów, w szczególności ETH, ale fakt ten nie powstrzymał inwestorów przed tworzeniem narracji dotyczących prognoz cen Cardano. ADA ma silne wsparcie techniczne, ale jedynym wsparciem, które ma znaczenie, jest wolumen obrotu.

W tej sekcji dokonamy przeglądu nastrojów osób wpływających na rynek i systemów prognozowania dotyczących przewidywania cen ADA. Opierając się na każdej prognozie na tle powyższej analizy technicznej, podkreślisz poziomy cen, które mają największe znaczenie dla kupujących i sprzedających.

Prognoza cen Cardano na styczeń – luty

HandelBeast

TradingBeast wskazuje, że cena ADA utknęła powoli w kierunku punktu przegięcia na poziomie 1,30 USD, gdzie wybicie z tej przeszkody wywoła ogromny trend wzrostowy. Prognoza cen Cardano na styczeń - luty przewiduje, że ceny zbliżają się do przekroczenia kluczowych barier dla testu 1,64 USD.

Długa prognoza

Długa prognoza Prognoza cen Cardano na 2025 sugeruje, że ADA może przygotować się na powrót od czasu popadnięcia w korektę, potwierdzając wsparcie na poziomie 1,29 USD do stycznia 2022 r. Spadek zatrzyma się na poziomie, jeśli ta prognoza cen Cardano na styczeń – luty zostanie potwierdzona.

Prognoza cen Cardano na resztę roku

Portfel Inwestor

WalletInvestor dokonał prognozy cenowej Cardano, która ma cenę ADA pod koniec trendu spadkowego. To zaprzestanie korekty, zgodnie z prognozą cen Cardano na resztę roku, jest spowodowane strefą kupna, która ma dużą szansę na odwrócenie spadków i wzrost do 3,047 USD.

DigitalCoin

Prognozy cen DigitalCoin Cardano na resztę roku skłoniły ADA do konsolidacji po wzroście w II kwartale spowodowanym presją kupna. Kolejny wzrost utworzy równe maksima, po czym zgromadzi sporo płynności, która będzie powyżej tego poziomu, i przez resztę roku będzie handlować około 2,98 USD.

Prognoza cen Cardano na następny rok

Przewidywanie cen

PricePrediction prognozuje, że ADA jest gotowa na odwrócenie trendu, ponieważ wchodzi w kluczowy obszar wsparcia, który może wywołać ogromny trend wzrostowy do 1,92 USD i 1,99 USD. Prognoza cen Cardano na przyszły rok pokazuje, że istnieje duża szansa, że ​​kupujący, którzy są z boku, przebiją się w ostatnim skoku w kolejnym etapie do 2,29 USD.

Gov. Capital

Prognozy cen kryptowalut Gov.Capital ADA wskazują na oznaki odwrócenia i możliwego usunięcia bariery, z którą zmaga się obecnie ADA, aby potwierdzić trend wzrostowy. W prognozie cen Cardano na przyszły rok, system przewiduje wzrostową falę do 2,637 USD w ciągu roku.

Eksperci i influencerzy kryptowalut

Gert van Lagen sugeruje, że ADA znajduje się na dole kluczowego poziomu wsparcia i może utknąć unosząc się nad tą strefą. Ta prognoza cenowa Cardano odwzorowuje zwyżkowy wzór odwrócenia dna i pokazuje oznaki wschodzącego trendu wzrostowego do 1,62 USD.

Założyciel Cardano, Charles Hoskinson, przewiduje, że ADA eksploduje do 20 dolarów w 2022 roku. Powołując się na silne czynniki fundamentalne i szerszą dobrą wolę rynku kryptowalut, Hoskinson wyraża przekonanie, że inwestorzy będą dwa razy bardziej zwyżkowa niż ADA.

Najnowsze wiadomości i wydarzenia dotyczące Cardano

Cardano naciska na większy rozwój w 2022 roku w oparciu o plany ujawnione przez jego założyciela, Charlesa Hoskinsona. Sieć podjęła wiele inicjatyw w 2021 r., A inwestorzy oczekując więcej w 2022 r., napędzają uparty prognozy cen Cardano na 2022 r.

Na początek Cardano stawia na mikrotransakcje. Celem jest stworzenie ekosystemu, który łączy różne elementy mikrofinansowania, tworząc w ten sposób kompletną, kompleksową sieć dla opłacalnych transakcji.

Aby osiągnąć ten cel, programiści Cardano stworzą strukturę, która zorganizuje tworzenie zdecentralizowanych produktów w sieci. Pomyślne zakończenie i wprowadzenie na rynek wspomnianych produktów będzie miało daleko idące konsekwencje dla prognoz cen Cardano.

Według Hoskinsona ta struktura będzie wzorowana na podobnych, ale nieco innych projektach, takich jak Hyperledger i Linux. W nadchodzące miesiące po uruchomieniu głównej sieci inwestorzy chcą tylko zobaczyć, jak Cardano zwiększa swoją adopcję, nie tylko wśród deweloperów, ale i globalnej publiczności.

Cardano od roku pozostaje w pierwszej dziesiątce największych kryptowalut na świecie, ale inwestorzy często czuli się sfrustrowani niezdolnością sieci do osiągnięcia ustalonych celów i terminów. W kwietniu 2021 r. Cardano zostało zarządzane i zarządzane przez społeczność, po czym we wrześniu uruchomiono inteligentne kontrakty.

Ponieważ aplikacje DeFi działają na inteligentnych kontraktach, ma sens, że Cardano może chcieć podbić przestrzeń. Zdecentralizowane protokoły finansowe stanowią ponad 260 miliardów dolarów wartości zablokowanej w wielu łańcuchach bloków.

Polecamy również: Przewidywanie cen w sieci Celer

Często zadawane pytania:

Ile wart jest Cardano w 2025 roku?

ADA może potencjalnie osiągnąć 20 USD w górę i 12 USD w dół. W szerszym przedziale czasowym ADA pozostaje w trendzie wzrostowym przez mniej więcej całe swoje istnienie, mimo że trend ten rośnie powoli, ale stale.

Jakie są wiadomości (ADA) Cardano?

Cardano cieszy się rekordowym rokiem wzrostu w 2021 r., który obejmował osiągnięcie przez sieć statusu decentralizacji i uruchomienie inteligentnych kontraktów. Pozostaje Cardano, aby rozwinąć zastosowanie swojej platformy inteligentnych kontraktów.

Ile jest warte Cardano w 2022 roku?

Inwestorzy przedstawili różne prognozy dotyczące ADA w 2022 r., z których mediana prognoz cen ADA pozostaje optymistyczna. Prognozy cen Cardano na 2022 wahają się od 1,29 USD do 3,47 USD przez resztę roku.

Prognoza cen Cardano: werdykt

ADA to intrygujący token, który może błyszczeć blaskiem gwiazd na twoim portfelu kryptowalut. Ta prognoza cenowa Cardano, często wyśmiewana jako najlepsza inwestycja w kryptowaluty, kwalifikuje ADA jako solidny dodatek do każdego portfela w 2022 roku.

Podsumowując, prognoza cenowa Cardano wygląda dobrze na 2022 r., podobnie jak prognoza cenowa XRP i prognoza cenowa Bitcoina .

Źródło zdjęć: Unsplash.com

Uwaga: ten post został pierwotnie opublikowany 10 czerwca 2021 r. i został całkowicie zaktualizowany pod kątem kompletności i prawdziwości treści 5 stycznia 2022 r.

Źródło: coindoo.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy