10 dni temu

Platforma Cardano-Powered wybrana przez Samsung dla nowej inicjatywy środowiskowej

Południowokoreański gigant elektroniczny Samsung twierdzi, że wybrał platformę zbudowaną na Cardano (ADA) do nowej inicjatywy sadzenia drzew.

W nowym komunikacie prasowym Samsung wyjaśnia, w jaki sposób będzie współpracować z veritree, projektem opartym na Cardano, który pozwala użytkownikom przekazywać swoje tokeny ADA na sadzenie drzew w ramach walki ze zmianami klimatu.

postawił sobie za cel posadzenie dwóch milionów drzew na Madagaskarze do końca pierwszego kwartału 2022 roku.

Samsung współpracuje z platformą rozwiązań klimatycznych, veritree, w celu zarządzania inicjatywą sadzenia drzew poprzez wykorzystanie technologii blockchain do weryfikacji i śledzenia każdego etapu procesu ponownego zalesiania”.

Według veritree , która zaczęła sadzić drzewa na początku 2022 roku, jeden przekazany token ADA równa się jednemu żetonowi drzewa i jednemu zasadzonemu drzewu. Uczestnicy, którzy przekażą 15 lub więcej ADA, otrzymają tokeny z limitowanej edycji, które mogą następnie wykorzystać do wymiany dzieł sztuki w postaci tokenów nie wymienialnych (NFT).

Posadzone drzewa zostaną ztokenizowane, dzięki czemu Veritree będzie mogło indywidualnie śledzić każde drzewo, planować logistykę projektu, a także tworzyć unikalne kody QR dla darczyńców w celu zaprezentowania ich wpływu na środowisko.

„Aby budować zaufanie do integralności tych projektów, wykorzystujemy technologię blockchain i przechwytywanie danych w terenie w celu weryfikacji naszych projektów. veritree to jedyna platforma, która bezproblemowo dostarcza zweryfikowane dane od partnerów zajmujących się sadzeniem, firmom i konsumentom w ramach jednej, innowacyjnej platformy”.

ADA wymienia ręce po 1,31 USD w momencie pisania tego tekstu, co stanowi 5% spadek w porównaniu z siedmiodniowym maksimum wynoszącym 1,38 USD.

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.
Polecany obraz: Shutterstock/ConceptCafe

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy