22 dni temu

Czy Cardano lucubruje swój protokół do Moonsault The Bears z 65% zyskami?

Rynek kryptowalut szaleje teraz przed cyklem rynkowym, ponieważ w bloku czeka nowy początek. Podobnie ludzie z branży są ożywieni w świetle nowego roku. Ponieważ ma potencjał, aby sentymentalnie naprawić rynek. Pośród zgiełku sezonu świątecznego, bractwo kryptograficzne napotyka mnóstwo akcentów protokołu, co jest dalekie od oczekiwań.

Cardano z opóźnieniem tworzy scenariusze trendów na platformach publicznych, pomimo sprzeciwu krytyków branży. Twórcy blockchaina zdemaskowali swoje plany zmiany zalet zdecentralizowanych aplikacji . Podczas montowania celów na szybko zbliżający się 2022 rok. W międzyczasie aplikacje zbudowane na Cardano odnotowują zdumiewające ruchy.

Czy Cardano pokona niedociągnięcia w 2022 roku?

Zainteresowanie Cardano przestrzenią DeFi jest faktem znanym masom w społeczności. RealFi wspiera tę inicjatywę, dostarczając tożsamości cyfrowe osobom poszukującym dostępu do nowej wersji usług finansowych. Zespół ma na celu zapewnienie tożsamości cyfrowych dla 1 miliarda użytkowników w celu poprawy integracji finansowej.

Zespół stojący za siecią ujawnił plany ulepszenia jakości dApps poprzez poziomy certyfikacji. Propozycje obejmują zapewnienie bezpieczeństwa dla dApps, co mogłoby przynieść korzyści deweloperom inteligentnych kontraktów i użytkownikom końcowym poprzez wprowadzenie poziomów certyfikacji. Kontrole bezpieczeństwa protokołu zapewniłyby ochronę funduszy użytkowników i statusu projektu przed wykorzystaniem.

Inicjatywa zapobiegłaby wszelkim możliwym wpadkom, które mogłyby negatywnie wpłynąć na protokół. Ponadto inteligentne kontrakty byłyby regularnie przeglądane i aktualizowane. Inicjatywa będzie korzystna zarówno dla twórców inteligentnych kontraktów, jak i konsumentów. Zespół pracuje m.in. z weryfikacją Runtime, Tweag, Well-typed, Certik.

Czy w grę wchodzi użyteczność Cardano?

Aplikacje zbudowane w sieci Cardano radzą sobie całkiem dobrze, pomimo bocznych wiatrów na rynku. Swap musli to pierwszy DEX w sieci głównej Cardano, który z powodzeniem zakończył się miesiąc od premiery. Aby uczcić to osiągnięcie wraz z Bożym Narodzeniem, zespół losowo wybierze 5 zwycięzców, aby za każdego otrzymać 100 żetonów ŚNIEGU. DEX również szybko zbliża się do 100 tys. transakcji na inteligentnych kontraktach.

Z drugiej strony COTI wprowadzi na rynek stabilną monetę Djed. Twórcy COTI również pracowali nad postępowym ruchem w 2022 roku. Wskaźniki Cardano podnoszą poprzeczkę na kilku frontach. Na przykład liczba portfeli ADA wzrosła z 190 000 do ponad 2,5 miliona w ciągu roku.

Łącznie Cardano jest jedną z niewielu sieci, które podjęły poważne wysiłki, aby wzmocnić podstawy sieci. Bractwo było świadkiem twierdzeń twórców protokołu, że jest energooszczędny, co stanowi 1% zużycia energii przez Bitcoin. Miejmy nadzieję, że wspólne wysiłki przyczynią się do wzrostu ceny w kierunku zwyżkowej noty w pierwszym kwartale 2022 roku.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy